Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek direkt nevezték...

Szerintetek direkt nevezték el rólam a szomszédaink a kutyájukat?

Figyelt kérdés

Pár éve ideköltözött a szemközti házba egy család. A lányaik kb velem egykorúak, az egyikük 1, a másik 3 évvel fiatalabb nálam. Hamar összebarátkoztam velük, viszont az anyjuk úgy nézett ki, nem nagyon csíp engem. Eleinte még csak utalásokat tett erre, pl. amikor áthívtak a lányai hozzájuk játszani, az anyjuk mindig engem cseszegetett, azért is engem cseszett pl. le, amikor áthívtak magukhoz medencézni és a két lány összeveszett valamin és a nagyobbik vizet fröcskölt a húga arcába, ő meg pont akkor vett volna levegőt és lenyelte a vizet. Erre az anyjuk kijött és velem kezdett üvöltözni, hogy miért nem figyelek oda rájuk, az én hibám, hogy a kislánya majdnem megfulladt. Én akkor voltam kb 7 vagy 8 éves amúgy.. Aztán később már nyíltan meg is mondta, hogy én ne akarjak az ő gyerekeivel játszani, mert szerinte rosszat tanítok nekik o.O És még ezután is hallottam pár embertől a környéken, hogy az a nő mindig leszól engem a hátam mögött, pedig a lányaival utoljára kb 11 évesen játszottam együtt, azóta max ilyen havonta látom őket és csak köszönőviszonyban vagyunk. Ez még annyira nem is zavart, viszont pár hete vettek egy kutyát, aminek érdekes módon az én nevemet adták. Ami azért is furcsa, mert elég ritka nevem van és kicsit furán hangzik, amikor elviszik sétáltatni és elkezdik neki az én nevemet kiabálni meg fütyülnek neki, mintha direkt ezzel is meg akarna az a nő alázni...

Szóval szerintetek ezek után jogosan gondolom azt, hogy ezzel a kutyás dologgal is engem akar szivatni a szomszédunk? Vagy csak vegyem bóknak, hogy annyira tetszik neki a nevem, hogy még a kutyáját is rólam nevezte el? Ti mit gondolnátok erről?

17/l


2015. aug. 18. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé primitív lehet a nő, ha ezzel szórakozik.


Egyszer beszólhatsz neki, hogy jaj de szép neve a kutyusnak!

2015. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy csak vegyem bóknak, hogy annyira tetszik neki a nevem, hogy még a kutyáját is rólam nevezte el?" De amúgy meg igen, nézhetjük így is a dolgot. :)

Mert ezek szerint akkor napi szinten 15-30x mondja ki a neved, biztos nagyon tetszik neki.

2015. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

a gyakori név hülyén áll egy kutyának : tímea zsuzsanna stb


pl tifani egész jó

2015. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Franciaország egyes vidékein ma is szokás második világháborús német tábornokokról elnevezni a kutyákat, egyik francia kollegám Von Rundstedt nevet adta kedvenc ebének.

Az ilyen névadások sosem véletlenek. Szerintem vegyél egy kocamalacot, és....

2015. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó xddd
2015. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!