Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egész éjszaka ugatnak a...

Egész éjszaka ugatnak a szomszéd kutyák?

Figyelt kérdés
április óta ez megy és már kezdek kikészülni a 4-5 órás alvásoktól,a rothadt dögök miatt.már szóltam nekik,hogy vigyék el innen a puli kutyájukat,de még nekik állt feljebb.kihez fordulhatok segítségért? önkormányzat,gyepmesteri telep vagy hova?úgy gondolom az éjszakai csend,és pihenés emberi jog...

2015. aug. 26. 09:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
hagyjál már pfff majd füldugót használok a r*hatt kutyák miatt..1: a füldugótól fáj a fülem,2: nem szűri ki a hangját mert mély hangja van a sharpei-nek. füldugó mély hangot nem szűr ki
2015. aug. 26. 21:02
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
nem lehet, hogy te vagy túl stresszes, én panelban lakom, de az ablakom alatt egy történelmi utca van, a túloldala az utcának olyan mintha falu lenne és minden egyes háznál ugat egy kutya, ha elmegy valaki éjjel az utcában, még soha nem zavart, meg se ébredek rá... én nem hiszem el, hogy egy nyamvadt kutyaugatástól így be lehet stresszezni.
2015. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
akkor hidd el.ha ember nem zajonghat éjszaka,akkor kutya se zajonghasson.elmondom neked,hogy az egyik szomszédom délelőtt 9 órakor rámszólt hogy hogy mertem beindítani a sz*rrá fojtott simsonomat..mert ő még aludni akar.akkor az én problémám ennél nagyobb szerintem..
2015. aug. 26. 21:24
 14/28 anonim ***** válasza:
53%

Napközben 10percenként kapcsolj be valami riasztót vagy valamit ami nagyon hangos, így nem tudnak nappal aludni a kutyák, tehát este fognak.



Egyébként mi az, hogy "hagyjál már"? Te kérted a segítséget, mi segítettünk, de nem érdekel téged. Ha feloldozásra vágysz, hogy megmérgezdhess a kutyákat akkor rossz helyen vagy

2015. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
nem akarom megmérgezni,nekem elég ha eltakarítanák innen.
2015. aug. 27. 10:40
 16/28 anonim ***** válasza:
66%
Fordulj orvoshoz, ha csak te nem tudsz aludni még a kutya gazdája is tud tőle aludni... Akkor egyértelműen benned van a hiba...
2015. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként meg falusi élethez hozzá tartozik a kutyaugatás, kakas kukorékolás, bagzó macskák bunyója az ablakpd alatt, ha ez totál bestresszel téged, akkor tényleg fordulj orvoshoz, mert agyvérzést fogsz kapni...
2015. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%
Egy ötlet (együttérzek Veled, néha én is le tudnám lőni a kutya gazdáját, mert neveletlen a kutyája) Ultrahangos, kutyaugatás elleni védelem [link]
2015. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy akkor lehet, hogy te is hallani fogod ezt a kütyüt ami még jobban megőrjít, de alapvetően jó ötlet kipróbálni
2015. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nálunk a szomszéd nem gondozza a kertjét. A két 3 szintes falusi panel közt,amely egyikében lakom pedig tele van gaz bokrokkal az elválasztó vonal.

Ezek a bokrok,és a szomszéd gaza,amivel szemben van az ablakom tele van békákkal,és tücskökkel,szöcskékkel. Olyan hangosak,hogy eaz elviselhetetlen már. Ha 12 órát alszom,és az sem elég,mert folyton felkelek.

Ha megmozgatom az egyik bokrot,agy belesétálok a fűbe az adott területen hirtlen elhal a zaj. A szomszéd elkényelmesedett,és lusta. Régebben gondozta a kertjét. Most a felesége is elhízott...

A két panel között pedig ha kivágom a cuccost nemtom... Még nem gondolkodtam a lakók reakcióján.

Szó vagy megfulladok és szétizzadom magam zárt ablakok mellett,vagy megőrülök a szöcske tücsök ciripelésétől,és a brekegéstől.

Esetleg beszereltetek egy légkondit,és szellőztető rendszert.

Egy időben a másik szomszéd kutyája is ugatott. Pff... Rengeteg kialvatlan éjszakát köszönhetek neki. Még ha csak egy két percig megugat vmit,de nem. Még nem is 1-2 órát ugatott,hanem szinte egész este.


De itt vanak a atesóim is. Szünidő van. Nappal alszanak éjjel élnek. A cigifüst felszáll a szobába,és nem megy ki,mert nem megy. Éjszaka csörömpölnek,nemzárják az ajtókat.

Ez az egész egy tervezett őrületbekergetés. Minden közrejátszik.

Aki tud aludni este enenk ellenére,az pedig nappal csörömpöl úgy szintén zárt ajtók nélkül.

Egyszerűen már azt sem tudom felidézni hány éve aludtam egy igazán jót,és rövidet. 10 óra a minimum jelen körülmények közt,hogy vhogy kibírjam estig. Régebben 5-6 óra is elég volt,mikor épp megadatott,hogy több napon keresztül normál körülmények közt alhassak mindenféle zaj nélkül,és megfelelő szobahőmérséklet mellett tisztaságban.

Mert a teók neméppen tisztaságukról híresek. WC után nincs kézmosás. Ruha,szaros szlipi szanaszét. A taknyot pereckig is képesek a tenyerükbe,vagy a semmibe fújni a másik orrcsatorna lefogásával. Aztán kézmosás nélkül go gépezni. A percekig tartó fújás is zavaró rettenetesen. Főleg ha elképzeled mit csinál,és még kezet sem mos.


Egy szar az egész. Évek óta tart. Ha egy vminek vége azt felváltja más,amire épp akkor szokott rá,mikor a másikról le.

Nem sorolom tovább. Örülnék én is egy jó alvásnak. :-)


Tuti megoldod! A kutyát próbáld idomítani ahogy már leírták,ha a szomszéd leszarja.

2015. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!