Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egész éjszaka ugatnak a...

Egész éjszaka ugatnak a szomszéd kutyák?

Figyelt kérdés
április óta ez megy és már kezdek kikészülni a 4-5 órás alvásoktól,a rothadt dögök miatt.már szóltam nekik,hogy vigyék el innen a puli kutyájukat,de még nekik állt feljebb.kihez fordulhatok segítségért? önkormányzat,gyepmesteri telep vagy hova?úgy gondolom az éjszakai csend,és pihenés emberi jog...

2015. aug. 26. 09:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szórj sót a szomszéd kertjére(jó sokat), minden elpusztul
2015. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zhd-gU_KH2o


Az első találmányt neked találták ki

2015. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
De abba senki nem gondol bele ,hogy semmi értelme nincs a kutyatartásnak,nem tudom miért jött divatba a sok ro*att d*göt tartani.mert értelme nincsen semmi hasznot nem hajt csak gond van vele,dehát ez az emberiség retardált az összes.egy kettőt kivéve pl. engem.
2015. aug. 27. 20:31
 24/28 anonim ***** válasza:
44%

ilyeneket írsz, olvasd vissza az előző mondataidat, aztán fordulj orvoshoz, hogy túl stresszes vagy és nem tudsz aludni... vagy szenvedhetsz életed végéig, mert nem a zajokkal van baj, hanem az agyaddal...

érdekes, hogy emberek repülőgép leszállók mellett, vasúti sínek közvetlen szomszédságában, kocsmák felett, gyorsforgalmi utak mellett tökéletesen tudnak aludni... te meg már azon agyalsz, miért tartanak emberek kutyákat... fogd már fel, hogy veled van a baj nem a kutyával, és ezt üzenem a tücsökciripelős válaszolónak is... de 2015 van... léteznek alvás vizsgálatok, ahová befekszel gépekkel megnézik hogyan alszol és személyre szabottan segítenekneked, hogy végre tudj aludni... nem olcsó, de nem is kell hozzá milliomosnak lenni... vagy idegeskedj életed végéig (és mivel az alvás nagyon fontos, lehet ezt a mondatot szó szerint értelmezni) egy olyan dolgon, ami más egészséges nem stresszes embereknek tökéletesen átlagos egyáltalán nem zavaró dolgok.. egy tó mellett lakom... kutyák ugatnak, több ezer béka kuruttyol, tücskök ciripelnek, és soha eszembe nem jut, hogy ennek zavarnia kellene... a természet teljesen természetes hangjai, még megnyugtatóak is számomra...

2015. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%

"semmi értelme nincs a kutyatartásnak,nem tudom miért jött divatba a sok ro*att d*göt tartani", "az emberiség retardált az összes.egy kettőt kivéve pl. engem."


Egy idióta vagy, nem a kutyaugatással van gond hanem veled.

2015. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2015. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 acelsziv ***** válasza:
53%
előző: remélem úgy, hogy a marhája fölkötötte magát.
2015. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem miért kell ilyen agresszívan viselkedni a kérdezővel. Én 3 nap után megmérgeztem volna a kutyákat(nem halálos méreggel, csak hogy szenvedjenek egy kicsit)
2015. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!