Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek, ha a szomszéd...

Mit tehetek, ha a szomszéd klímája iszonyatosan büdös?

Figyelt kérdés
Panelről van szó, és a kettővel alattam lévőnek klíma van felszerelve, de poshadt, undorító szagot fúj ki, szellőztetni csak éjszaka tudok, ilyen nagy melegben még akkor se mindig. Állítólag nagyon egészségtelen egy nem karbantartott klíma, ha belélegezzük. Télen jutok némi levegőhöz abban a szobában. Mit tudok lépni? Közös képviselőnek szóljak, hogy tisztíttassa ki vele? Légyszi adjatok tanácsot!

2015. aug. 31. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-es: végre egy értelmes válasz! Megkaptam, amit akartam! Még jó, hogy nem mentem reklamálni hozzá! De akkor lenne még egy kérdésem, én teljesen kuka vagyok a klímákhoz! Nem is volt, és nem is lesz soha, felesleges berendezés, betegségek forrása lehet, meg meg is lehet hűlni tőle, ha nagyon hideg! Na mindegy! A kérdésem tehát az lenne, hogy ha nem a kültéri a büdös, akkor lehet-e az, hogy bent járatja a büdös klímát és amikor kinyitja az ablakát, akkor ez a bűz ömlik kifele?Ja, még annyi, hogy áprilistól novemberig érzem ezt az ótvaros bűzt, és csak abban a szobában, ami alatt van a klíma kültérije. Ezt mivel magyarázzátok? Az alattam lakó rendes, tőle nem jöhet a büdös! Köszi!
2015. szept. 8. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!