Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszekedtem édesanyámmal, és...

Veszekedtem édesanyámmal, és 4 óra múlva átjött a szomszéd, és megfenyegetett hogy megver. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor ideköltöztünk, a szomszéd nagyobbik fia 17 éves volt, alig várta, hogy 18 legyen és elköltözzön, mert őt is agyba-főbe verte, és lelkileg is terrorizálta. Néha szoktam hallani a lépcsőházban, hogy idegbetegen üvölt a 10 éves gyerekével, hogy menjen az útból és ilyen kis semmiségek miatt. Épp a lépcsőházban mosott fel, amikor hallotta a veszekedést, és állítólag üvöltötte az ajtóból, hogy "üssétek". 4 órával később nyugodtan ülök a szobámban, rámtöri az ajtót, hogy szét fog verni. Többször is mondta, hogy nincs köze hozzá, de ő is ilyenkor ütötte-verte szegény fiát (aki mellesleg gondoskodott a 10 éves féltestvéréről). És mondja anyukám élettársának, miért nem ver meg engem? Ő meg mondta, hogy mert akkor a nagyszüleim kihívják rá a rendőrséget (mert nem nagyon kedvelik őt a nagyszüleim) erre azt mondta, nyugodtan verjétek szarrá, én tanúskodok melletted. Nem mertem visszaszólni neki, hogy tényleg nincs közöd hozzá, és mikor mondta hogy ő is verte a fiát, mondani neki, hogy meg is lett az eredménye alig várta hogy 18 legyen és elköltözzön. De a végén belegondoltam, üssön csak meg, testi sértésért fel lesz jelentve, de addigra üvöltözve távozott a lakásból. Anyukám sajnos túl jóba van vele, ezért merte ezt megtenni. Ti mit tettetek volna, és most mit csináljak? Mert megfenyegetett, ha még 1x veszekedést hall átjön és nem úszom meg, és nagy az esélye, hogy senki nem is fogja leállítani. Egyébként anyukám és az élettársa is kibeszélik, és képmutatóan jópofiznak a szemébe.
2015. szept. 26. 19:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Te lány vagy fiú vagy?

Amúgy én simán feljelenteném már fenyegetésért is.

2015. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, előbb leírom az első gondolatomat: ennél nagyobb kamu dumát itt még nem olvastam. Ülsz a szobádban, a szomszéd meg rádtöri az ajtót? A szüleid mit csináltak közben? Szilvás buktát? Na ne kábíts, fiacskám!
2015. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Végigolvastam mindent, zavaros az egész. Nem nagyon érdekelne, ki engedte be, nem tűrném, hogy a saját szobámban fenyegessenek.
2015. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Azért itt anyád a leghülyébb, normális felnőtt nő védi a magánéletét és nem a szomszéd dagadt nőtől várja a segítséget ha valamit nem tud megbeszélni a saját 16 éves fiával. Ha anyád így oldja meg a dolgait te nem sokat tehetsz. Én nagyon megsértődnék a helyében, hogy beleavatkozik a családi életembe, vagy a nevelési elveimbe. Apádat sem értem, ő is helyrerakhatná a szomszédot, természetesen nem tettlegességre gondolok.
2015. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Gyújtsd rá a házat. Vagy ha legális módszer kell várd meg amíg megpróbál megverni, az első ütés után önvédelem. Kamera a barátod.
2015. okt. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!