Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszekedtem édesanyámmal, és...

Veszekedtem édesanyámmal, és 4 óra múlva átjött a szomszéd, és megfenyegetett hogy megver. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor ideköltöztünk, a szomszéd nagyobbik fia 17 éves volt, alig várta, hogy 18 legyen és elköltözzön, mert őt is agyba-főbe verte, és lelkileg is terrorizálta. Néha szoktam hallani a lépcsőházban, hogy idegbetegen üvölt a 10 éves gyerekével, hogy menjen az útból és ilyen kis semmiségek miatt. Épp a lépcsőházban mosott fel, amikor hallotta a veszekedést, és állítólag üvöltötte az ajtóból, hogy "üssétek". 4 órával később nyugodtan ülök a szobámban, rámtöri az ajtót, hogy szét fog verni. Többször is mondta, hogy nincs köze hozzá, de ő is ilyenkor ütötte-verte szegény fiát (aki mellesleg gondoskodott a 10 éves féltestvéréről). És mondja anyukám élettársának, miért nem ver meg engem? Ő meg mondta, hogy mert akkor a nagyszüleim kihívják rá a rendőrséget (mert nem nagyon kedvelik őt a nagyszüleim) erre azt mondta, nyugodtan verjétek szarrá, én tanúskodok melletted. Nem mertem visszaszólni neki, hogy tényleg nincs közöd hozzá, és mikor mondta hogy ő is verte a fiát, mondani neki, hogy meg is lett az eredménye alig várta hogy 18 legyen és elköltözzön. De a végén belegondoltam, üssön csak meg, testi sértésért fel lesz jelentve, de addigra üvöltözve távozott a lakásból. Anyukám sajnos túl jóba van vele, ezért merte ezt megtenni. Ti mit tettetek volna, és most mit csináljak? Mert megfenyegetett, ha még 1x veszekedést hall átjön és nem úszom meg, és nagy az esélye, hogy senki nem is fogja leállítani. Egyébként anyukám és az élettársa is kibeszélik, és képmutatóan jópofiznak a szemébe.
2015. szept. 26. 19:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

én agyonverném, ha legközelebb jönne nekem beszélni a hülyeségét.

megvárnám míg megüt, aztán akkor önvédelem címén a lelket is kiütném belőle...

8 éves korom óta boxolok, meg 14 óta bejött mellé a kondi is, szóval most így 17évesen én agyonütném.

2015. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
0%
Ezért kötött sok mindenhez a 18 éves életkor, de nálad utolsó, szerintem még az is kevés.
2015. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
#22, mert te mit csináltál ha egy idegbeteg rádtöri az ajtódat? megmondod neki, hogy legyen szíves kimenni? elárulom, az ilyennek beszélhetsz, nem fogja meghallani, és ő fog ütni először.. de nem feltétlen kell hozzá küzdősportos múlt, ha bemegy a lakásodba az engedélyed nélkül, és rádtámad, meg is ölheted semmi baj nem lesz belőle számodra... szóval a konyhakés is egy tuti megoldás.
2015. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

meg azt a "kiütném a lelket is belőle" írásom ne vedd szószerint, 22-es.

általában az ilyen ember az, aki 2 ütés után azt se tudja hol van.. szóval ártalmatlanítanám, aztán utána hívnám a yardot, hogy takarítsák el a szemetet a lakásból.

2015. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
#23: De anyukám engedélyével jött be (csak ő nem tudta hogy meg fog fenyegetni). De ahogy láttam Neki adott igazat mert még nem békültünk ki a veszekedés óta.
2015. szept. 26. 21:18
 26/35 A kérdező kommentje:
Egyébként jó lenne ha ki tudnám ütni de az 54 kilómmal és a 183 cent magasságommal nemhiszem hogy ellenfél lennék ennek a zsírdisznónak.
2015. szept. 26. 21:20
 27/35 anonim válasza:

Amit én leszűrtem, hogy itt egy tiniről van szó, aki a szüleinél lakik és a szülei jóban vannak a verős nénivel, annyira, hogy a lakásukba is beengedik, és a szülei lakásában tartózkodó verős néni nyitott rá a tinire a szobájában.


Szóval ez korántsem a gyerek lakása.


Itt olvasunk egy egyoldalú panaszt egy esetről amiről senki más nem nyilatkozik - ha egyáltalán igaz az egész - csak az állítólagos sértett fél.


De még ha igaz is, mert valamiből ki kell indulni, akkor sem hiszem, hogy az a megoldás ha verbális erőszakra ütéssel felesz ugyanis vagy rosszul találod el és akkor te menni fogsz a kóterba vagy később a tettlegességért bosszút áll és akkor a kórházba kötsz ki, mert mindig van erősebb kutya.

2015. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
#21: 1001x leírtam hogy az anyámmal és a PASIJÁVAL lakom, apám külön él. A többi amit leírtál igaz, viszont az eset nagyon is igaz! Na mind1 arra jutottam hogy nem érdekel ez az ember. Ha átjön és megüt, megpróbálok hárítani, és utána rendőrség, egyébként meg átnézek rajta ha találkozunk. Most sem érdekelt amit mondott mert köze nincs az ügyhöz és amúgysem adok egy ilyen ember véleményére.
2015. szept. 26. 21:42
 29/35 anonim ***** válasza:
10%
Kíváncsi lettem volna, hogy mi történik ha épp maszturbálsz a szobádban, amikor beront:D
2015. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Jaj de vicces vagy..
2015. szept. 26. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!