Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tesi órán kiruktam az iskolábó...

Tesi órán kiruktam az iskolából 1 labdát és betört 1 ablak, ezért mit kaphatok? 😡

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Itt dől el hogy férfi vagy vagy féreg. Férfiasabb dolog beismerni hogy te voltál és vállalni ezért a felelősséget minthogy megpróbálod elsunnyogni és esetleg hónapokig parázni hogy ki ne derüljön.
2015. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mond meg, ja, hogy te voltàl. Így tènyleg nem kell azon izgulnod, hogy kiderül. Amit kèt ember tud az màr tömeg. Biztos ki fog derülni. De ki ne fizetsd! Mit kèpzelnek ezek. Tesióràn rugtad ki a suliból. Tehàt tisztesègesen rèszt vettèl az óràn. Ezèrt mèg a magatartàsodat sem ronthatjàk le. Hogy nem mondtad meg azonnal, hogy te voltàl azèrt talàn igen. De ha kekeckednek nyugodtan mondjàtok meg, hogy az iskola kötelessège gondoskodni arról, hogy ne tudjon a labda kijutni az iskola területèről jàtèk közben. Ha ezt nem tettèk meg ès ilyesmi baleset törtènik mint a tied az iskolànak kell vàllalnia a fellelőséget.
2015. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Ez a 8-os srác, aki ahhoz elég kemény, hogy "csúnya" szavakat használjon, viszont annyi vér már nincs a pucájában, hogy egy ablakberúgást bevállaljon.

Amilyen stílusban kommunikálsz, nem hiszem, hogy az ablakbetörés fogja lehúzni a magatartásjegyedet. Emlékszem, kiskoromban azzal szórakoztunk ki rúgja magasabbra a labdát, az épület fala, tiszta ilyen 100x50 körüli ablakokkal volt kirakva, aztán volt, hogy betört, nem is 1x. Igazgatói intő/rovó már nem emlékszem, hogy mi volt amit adtak a gyereknek, ő felvállalta, elmondta, hogy nem direkt volt, játszották az eszüket a tanárok, még az igazgató is, hogy majd a szüleid kifizetik, aztán semmi anyagi vonzata nem volt. Szóval döntsd el, hogy mi ér többet, az, hogy az a kép maradjon meg rólad a suliba, hogy te egy tökös gyerek vagy és felvállalod, vagy esetleg kiderül úgy, hogy nem vállaltad fel és egy sz@rházinak fognak venni (örökre).

2015. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Le baszást de egy róhat nagyot nagyot
2015. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kimondta,h nem vallottam be ra 40 percre egybol elmondtam ... A kerdesem amugy is az volt,h mit kaphatok nem az,h elkene e mondjam stb .....
2015. okt. 6. 20:39
 16/16 Zsombikaaa2 válasza:

Sziasztok!

Nekem egy másik kérdésem lenne


Ha szándékosan bedobom valamely ismerősömnek az ablakát, az minek számít? Garázdaság?

Mit kaphatok érte?

2021. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!