Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idióta állat a szomszédom,...

Idióta állat a szomszédom, mit tudnék vele kezdeni? (tippek, ötletek )

Figyelt kérdés
Nos,mint a címből is kiderült a szomszédom egy idióta állat aki éjjel nappal üvölteti a k*basz*tt zenéjét a 2 mélynyomóból álló hangfalain. A fickó aki olyan 40-50 között lehet ( én 26 vagyok fiú ) az édesanyjával él még mindig. Tapasztalataim szerint az édesanyját szeretné kikészíteni a max hangerőre feltekert tuctuc zenéjével de ennek az egész ház issza meg a levét. Egy panelházról van szó és egyébként felettem 2-vel lakik de a szigetelés és a vékony betonfalak miatt, mintha közvetlen mellettem szólna a zene. Próbáltam többször is beszélni vele, de a szép szóból nem ért egyáltalán. Gondolkoztam már rajta, hogy egy kicsit fizikailag rásegítenék a dologra, de nem vagyok egyáltalán az a típus. A csávó tisztában van vele, hogy meddig követhet el csendháborítást emiatt folyamatosan erre hivatkozik. Szerintetek mivel tudnék nagyobb befolyást gyakorolni rá ?

2015. nov. 21. 17:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A csávó egyáltalán nincs tisztában semmivel, ugyanis a csendháborítás már jó ideje megszűnt ebben a formában!

Hívjatok rendőrt, mert az indokolatlan zajkeltés hosszú ideje szabálysértés napszaktól függetlenül!

2015. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tájékoztatást. Valószínű, hogy majd többször fogom a telefont emelni. Önbíráskodni nem szívesen szeretnék de ha a rendőrség nem fog tudni változtatni a dolgokon...
2015. nov. 21. 17:57
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
De csakis a rendőrség tud változtatni. Először (gyakran másodszor-harmadszor is) csak figyelmeztetik, aztán ha elunják, hogy kirángatják őket a fűtött irodából a hidegbe, akkor ráverik a harmincezer forintos bírságot... ettől minden tahó megtanulja a fejhallgató használatát...
2015. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség igenis tud változtatni, de csak ha tudomásuk van a dologról. Ki kell hívni őket, második-harmadik alkalommal már feljelentést is tesznek, többedszerre meg bevarrják pár órára, szóval nem éri meg kekeckedni. A vége mindenképpen egy csinos pénzbírság, amit ha nem fizet be, és nem is dolgozza le, bizony le kell ülnie. Csak ne add fel, és mindig hívj rendőrt!
2015. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hatásosabb ha 3-4 család is rájuk hívja egyszerre. Sokkal gyorsabban kimennek(tapasztalat). De ezt meg kell beszélni a többi lakóval
2015. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek a választ. Egy fél órával ezelőtt beszélgettem egy felettem lakó öreg nénivel aki már szólt egy jó párszor a palinak de Ő elvileg többször is megfenyegette az öreg nénit. A néni azóta nem mer cselekedni ellene. Ez volt az a pont ahol úgy gondoltam, hogy ezt a retkes k*csögöt elfogom üldözni innen és annyiszor hívom rá a rendőrséget ahányszor csak alkalmat ad rá.
2015. nov. 21. 19:59
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt kell csinálni. Ahogyan írták, csendháborítás már régen nem időhöz kötött, ha átlépik a határértékeket, az minden időben csendháborítás. Először csak figyelmeztetnek, de ha már harmadjára kell kimenni, akkor odaverik a bírságot, a rendőrök sem szeretik, ha hülyének nézik őket. Ha meg velük ordibál, akkor legalább okot ad arra, hogy fel is jelentsék.

Ha akarod, a rendőröket megkérheted, hogy ne mondják el, ki telefonált be.

2015. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A mai nap bilincsben vitték el a rendőrök csendháborítás miatt reggel 11 órakor. Elküldte a rendőröket a bús p*csába, teljesen ellenszegült. végül a tűzoltókat hívták ki, hogy vágják le nála a rácsot, de végül úgy döntött, hogy együtt működő lesz. Kb fél óra után hazaengedték az őrizet alól. Most otthon tartózkodik de nem hallom hogy üvöltetné a zenét mint minden egyes hétvégén reggeltől hajnalig.
2015. dec. 19. 13:43
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye hogy a rendőrök tudnak tenni! Majd megnézheti a vaskos csekket, ami kap.
2015. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A rácson kívül vagy belül van a villanyszekrénye? Ha kívül, akkor tedd tönkre a zárját és úgy kapcsold ki a villanyt, rá lehet fogni hogy az erősítő nyomta le.
2016. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!