Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idióta állat a szomszédom,...

Idióta állat a szomszédom, mit tudnék vele kezdeni? (tippek, ötletek )

Figyelt kérdés
Nos,mint a címből is kiderült a szomszédom egy idióta állat aki éjjel nappal üvölteti a k*basz*tt zenéjét a 2 mélynyomóból álló hangfalain. A fickó aki olyan 40-50 között lehet ( én 26 vagyok fiú ) az édesanyjával él még mindig. Tapasztalataim szerint az édesanyját szeretné kikészíteni a max hangerőre feltekert tuctuc zenéjével de ennek az egész ház issza meg a levét. Egy panelházról van szó és egyébként felettem 2-vel lakik de a szigetelés és a vékony betonfalak miatt, mintha közvetlen mellettem szólna a zene. Próbáltam többször is beszélni vele, de a szép szóból nem ért egyáltalán. Gondolkoztam már rajta, hogy egy kicsit fizikailag rásegítenék a dologra, de nem vagyok egyáltalán az a típus. A csávó tisztában van vele, hogy meddig követhet el csendháborítást emiatt folyamatosan erre hivatkozik. Szerintetek mivel tudnék nagyobb befolyást gyakorolni rá ?

2015. nov. 21. 17:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
előbb pillanatragasztót kell nyomni a kismegszakítóba, várni 3mp-et és akkor lekapcsolni.
2020. nov. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!