Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha már kész...

Mit csináljak ha már kész idegroncs leszek ettől?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, kollegiumban lakok suli mellett sokat dolgozok mert magamat tartom el. A kollégiumban szobatarsaim de még a mellettem levő szobaban lakók is nagyon hangosak. Minden este 2 kor alszom el, mert egyrészt hangosak másreszt szobatársaim meg a villanyt is égve hagyjak addig. Még vizsgaidőszakban is végig bent vannak pedig azt hittem akkor kipihenhetem magam mivel munka miatt én úgyis bent vagyok. Már többször szóltam nekik de mondják h oksa lekapcsopjak de utána mintha elfelejtenék. Egyszerűen nem tudom mit tegyek már olyan mintha direkt csinálnák. De én közben a nulla pihenéssel a sok munkával és tanulással idegroncs leszek.

2015. dec. 14. 01:13
1 2
 11/11 csatrad ***** válasza:
hát ha nincs olyan akinek szolhatnál, hogy nevelje meg őket akkor fogj egy ollót csak komótosan sétálj be és vágd el a kábelt amiből kapják a cuccok az áramot locsolj rá vizet vagy egyszerűen rongáld meg azt amivel zavarnak. Ha úgy sincs senki aki megbüntetné őket, akkor téged sem fognak. egy két napig puffognak majd de a lényeg, hogy fogsz tudni aludni.
2016. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!