Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek manapság gáz,22...

AGM kérdése:

Szerintetek manapság gáz,22 évesen még a szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés
Tesóm beszólt, hogy 22 éves vagyok, és még itthon lakok, ez mennyire gáz(nagyon bántó). Egyből példázott, hogy a haverja bátyja összeköltözött a barátnőjével 25 évesen...nos nekem nincs barátnőm. Szerintem csakúgy tudok egyről a kettőre jutni, ha tudok félretenni, viszont ha albérletem lenne, amit egyedül tartanék fent, biztosan nem tudnék félretenni.
2015. dec. 29. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es, én egyetértek veled, de csak albérlet részével, én is pénzkidobásnak tartom

viszont havi 100-at képtelenség félretenni úgy, hogy még a szülőnél él keresőképesként, szerintem akkor igenis adjon bele a közös kasszába

korábban kéne elkezdeni gyűjteni, még a szülőnek, de ezt sajnos sokan nem tehetik meg

2015. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, tényleg sokfélét írtatok. Nem, nem hagyom magam, főleg nem az öcsémmel szemben, csak bántó volt amit a fejemhez vágott. 17 évesen azt hiszi, mindent jobban tud, és nagy tapasztalata van...


Én jelenleg tanulok, így most elképzelhetetlen, hogy költözzek. Előtte dolgoztam egy évet, de akkor a fizetésemnek nagy részét haza kellet adnom, az anyagi gondok miatt. Mostanra javult a helyzet, ezért tehetem meg, hogy tanulok.


A spórolás jó ötlet, én magam is spórolós egyén vagyok. Az 100 kicsit húzós lenne, de egy 50-est biztosan félre lehet tenni, ha otthon laksz, egyedül vagy, valamennyit haza is adsz. A maradék meg költőnek kell, hisz ruházkodni, szórakozni is kell.

2015. dec. 30. 00:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, a gáz az, hogy 22 évesen ennyire érdekel másnak a véleménye, és ahelyett, hogy a saját magad elvárásainak felelnél meg, mások véleményére adsz, és felmerül a kérdés, hogy ez "gáz-e".
2015. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy miért olyan nagy menőség az, hogy nem anyád mossa a sz@ros gatyáidat hanem a barátnőd?
2015. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!