Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszédomnak miattam...

Felső szomszédomnak miattam kell a beépített erkélyét lebontani?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet igaz, hogy beépített erkélynél beszáll a füst és ott megreked? Állítólag a mi fél óránkénti cigizésünk miatt nem tudja kiszellőztetni a lakást rendesen. Megkért, hogy a másik oldalon dohányozzunk, de azért vásároltam erkélyest, hogy oda kiüljünk stb... Ablaknál pedig hozzánk is beszáll és nem akarom a gyerekek miatt, hogy füstös, büdös legyen a lakás. Akiknek hasonló tapasztalatai vannak, legyenek szívesek leírni.

2016. febr. 16. 08:09
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
Bármely ablakon beszáll a füst.
2016. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
8%
A cigifust kb 2 méteren belül eloszlik szóval ez érdekes, de lehet kompromisszumot kötni, kijelol egy adott idotavot, mikor szelloztet, 1 óra alatt atszellozik a ház, addig meg lehet állni, hogy ne cigizz, ha nem akkor megtudsz annyit tenni, hogy lemenj a ház elé. De nem tudom, én nem hinném, hogy a füst bemenne a felső erkélyen,mire elerne addig kb nyoma sem marad. De jó dolog jóban lenni a szomszedoddal.
2016. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2016. febr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

2# biztos, hogy érzi mert fut becsukni amikor cigizek...

csak azt nem tudom, mennyire lehet zavaró.

2016. febr. 16. 08:33
 5/56 anonim ***** válasza:
19%
Ezekszerint elég zavaró, de azért menj le ha szelloztet, azt meg nem teheti meg, hogy ne cigizhess a , tulajdonú erkelyeden,nem hiszem, hogy non stop nyitva van az ablaka. Ha zavarja akkor arra a 2 percre b tudja csukni. Olyan állatot meg nem ismerek aki jopenzert lebontatja az erkelyet a cigifust miatt, ezzel a lakás ára is lejjebb zuhan.
2016. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy számára nagyon zavaró, mert ha nem lenne az, nem tette volna szóvá. Tervezi, hogy a beépített erkélyét lebontja? Mondta?
2016. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan hogy lenne már zavaró? Mindenki arról álmodik, hogy fél óránként futkosson becsukni az ablakot/erkélyt csupán azért mert a szomszéd az ő lakását büdösíti a sajátját meg védi. Mik vannak.
2016. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
6# igen, láttam, hogy kiírta üzenőfalra, előre elnézést kért a hangoskodásért. Természetesen azt nem írta ki, hogy miattam van, de eléggé valószínűnek tartom.
2016. febr. 16. 08:44
 9/56 anonim ***** válasza:
28%

Én azt nem értem, hogy ilyen hidegben, hogy hogy mindig nyitva van az ablaka.

Azt meg nem tudom elképzelni, hogy pont mindig akkor szellőztet, amikor ti rágyújtotok.

2016. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
20%
Nem hinném,hogy miattad bontatja le, attól a cigifüst még felfelé száll,ugyanúgy érezni fogja,ha nyitva az ablak.
2016. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!