Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új felső szomszédok! Megoldás...

Új felső szomszédok! Megoldás úgy, hogy ne derüljön ki, hogy nekünk van bajunk velük?

Figyelt kérdés

Nagyon hangosak, késő este is az erkélyen kiabálnak.

Van egy gyerekük aki trappol, futkos, labdázik még este is. Pici baba van nálunk, igyekszem elmenekülni otthonról vele, mert szinte elviselhetetlenek. Hétvégéken már 7-kor húst klopfol és még sorolhatnám.



2016. febr. 28. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a bajok akkor valószínű nem csak nektek van gondotok. Több szomszéddal beszéljetek és a közös képviselőnél szóljatok. Ha meg csak bérlik a lakást akkor a tulajnak.
2016. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Este hívd rájuk a rendőröket. Kommunikálni próbáltál már velük?
2016. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonosok, pár hónapja jöttek. Már volt gond velük, hogy az erkélyen dobálták ki a csikkeket, de elintézte közösképviselő. Nem beszéltem velük, mert nagyon unszimpatikusak.
2016. febr. 28. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Rendőrség.
2016. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha rendőrt hívok nem tudják meg, hogy én voltam?
2016. febr. 28. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Szépen, kulturáltan el lehet mondani nekik, hogy nagyon vékonyak a falak, nálatok meg pici baba van, ezért megkéred, hogy ne kora reggel klopfoljon húst, picit halkabban beszélgessen az erkélyen, stb. Rendőrség erre nem fog kijönni, hiszen teljesen életvitelszerűen használja a lakását, csak éppen számodra zavaró, ez nem olyan, mintha zenét üvöltetne. De amíg ezt nem közlöd vele, addig esélye sincs változtatni.
2016. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nőjj már fel bzzzki! Ha gondod van, kommunikálj. Bújkálsz meg enekülsz mint egy tini. Mi lenne ha felmenmél, bekopognál és normálisan előadnád hogy mi a gondod. Ez többször bejön mint gondonád.
2016. febr. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
7.-nek maximálisan igaza van. Nálunk volt egy fiatal társaság, akik időnként hajnalig ricsajoztak, zenét hallgattak és közben ordítva beszélgettek. Ha felmentem szólni, rögtön abbahagyták, mert normális hangnemben kértem őket. DE csak én mentem oda személyesen, mások a radiátort ütötték meg az ablakon k..aanyáztak rájuk. Pár hónap után sikerült őket "megnevelni". Száz szónak is egy vége: beszélj velük.
2016. febr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
hivd rajuk a rendoroket ha hangoskodnak, de az hogy futkos a gyerek, vagy hogy ebedet keszit hetvegere (igen, altalaban a hetvegi ebedben van hus, es azt sokszor klopfolni kell) nem ok.
2016. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Húst előkészítheti 9-kor is, gondolom nem reggelire süti ki. Ha semmiképp nem akarsz beszélni vele, akkor egy szépen megfogalmazott levélben kérd meg, hogy kicsit figyeljen ezekre a dolgokra.
2016. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!