Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a felső szomszédo...

Mit tehetnék a felső szomszédok ellen?

Figyelt kérdés

Többszöri kérés és levél után minden áldott reggel úgy trappol,hogy az elviselhetetlen. Ráadásul egy hatalmas vizsla futkoz a LAKÁSBAN.

Kiírtunk már a hírdetőfalra,megkértük őket,a férj állandóan szabadkozott,hogy fel lesz szőnyegezve a padló,de semmi .........

Mivel tudnám én is őket idegesíteni?Hangos Tv +ezek lehallatszanak és akkor hozzám jönnek.Ezt a családot lehetetlen elviselni ...


2010. szept. 25. 09:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
Olvasd el a "házirendet" ha van nálatok olyasmi (ha többlakásos a ház, akkor elvileg van) és menj el beszélni velük megint. Oszd meg velük is, amit olvastál :P
2010. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nem tudom,hol van a házirend :)

de ezek elviselhetetlenek és direkt csinálják ..

valami tipp ,amivel felbosszanthatom őket?

2010. szept. 25. 10:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha van erkélyük dobj fel valamit hozzájuk(tojás,narancs vagy hasonló) vagy egy seprűvel verd a plafont hajnalban.
2010. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
vertem,de eredménytelenül .. ezek állatok
2010. szept. 25. 10:32
 5/17 anonim ***** válasza:
A mi felső szomszédunk is ilyen. Csak ő ordít mint a sakál hajnalban, ha jó kedve van, ha rossz :( Mostanában minden reggel valamit hajigál a földre, majd rohangál és ordít. Néha a zenét is olyan hangosan, hogy még nekem is hangos itt lent :( Sajnos a hang lefelé hallatszik, felfelé nem annyira, sőt :( Ha találsz megoldást, írj!
2010. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

bekenem kutyakakával a kilincsüket :D

meg esténként le szoktam menni kaputelefonról,felcsengetek,mikor alszanak.

de ma este verem a plafont neki éjfél-1körül ,akkor megtudja kivel szórakozik :)

2010. szept. 25. 11:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Költözzetek normális helyre. Nagyon szarul lehet hangszigetelve a ház, ha még egy kutya futkosását is lehallani. Vagy kérdezz meg szakembert, hogy hogyan tudnátok hangszigetelni a plafont.
2010. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Rendelet van arra az Önkormányzatoknál,hogy a lakók 2/3-nak aaláirása kell a kutyatartáshoz.Kell irás az alatta lévő lakótól a mellette lévő lakóktól.Ott majd kérik,az önkormányzatnál,ha nincs irás,hogy hozzájárultak,akkor felszólitják,hogy a kutyát tüntesse el a lakásból.Amennyiben nem ,akkor birságolnak.Én ha disztkózott a felettem lakó kölyök,lementem és lekapcsoltam a villanyóráját.Kihivtam lo -kor a rendőröket és vegett vetettek a zenének.Biztos tudatositották vele,a következő alkalommal jönnek az pénzizű lesz.A felettemlakó nő reggel 1/26-kor már nyargal,hogy órát lehetne igazitani hozzá.Mondtam neki,hogy a lovarda nem semmi ehhez képest.Erre kimásolta a lexikonból mit jelent a lovarda.Volt már úgy,hogy hozok neki egy kis bála szénát apámtól és felviszem ,becsöngetek és mondom,meghoztam a lovaknak az utánpótlást.A kutyatartáshoz az alatta lakó hozzájárulása szükséges irásban.
2010. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy barátomnak a sarkokban a mennyezet alá voltak felszerelve a hangfalai. Amikor elment otthonról maxi hangerőre állította a zenét. Tátott szájjal néztük, :)

aztán elmesélte, hogy milyen állatok laknak felette.

Hadd szóljon!! :D Persze nem kell fúrni-faragni hozzá,

elég, ha a szekrény tetejére teszed a hangfalat, és valami brutál trash metált nyomatsz neki!

Esetleg radiátor zörgetés, de inkább valami gonoszkásabb, ütősebb kellene... ???

Amikor tuti alszanak, akkor ráfeküdni a csengőjükre, és ártatlanul megkérdezni az ajtót nyitótól; ugye milyen rossz, ha nem tud csendben pihenni az ember????

Vagy pillanat ragasztó a zárba, kutyakaka kenés az ajtóra, lábtörlő alá.

(Közben meg mások előtt fülig érő szájjal előre köszönni nekik, ne mondhassák, hogy utáljátok őket.)

2010. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ja, veszel valami fain házimozit. ez egy nagyobb volumenű befektetés.

letöltesz valami éktelen borzalmas hörgős metált. ez kisebb befektetés.

veszel egy füldugót, ez nagyon megéri.


aztán éjjel benyomod kellemes muzsikát. utána:

vagy füldugó, vagy elmész vmi haverhoz, vagy inni, vagy csak sétálni.


várod a hatást. :P

2010. szept. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!