Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a panelben a...

Meg lehet szokni a panelben a felső szomszédok mászkálását?

Figyelt kérdés
Vagy ha valakit ez eleinte zavar, azt végig zavarni fogja?
2010. jan. 2. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én nagyjából megszoktam,de még mindig idegesít.1 éve lakok panelban.utálom....
2010. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet szokni(földszínten lakunk)
2010. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt tudtad megszokni? Észre sem veszed már mondjuk tévézés, olvasás stb. közben?
2010. jan. 2. 19:16
 4/20 anonim válasza:
Normális ember megtanul úgy járni, hogy azt ne hallják lent. Esetleg erre meg is lehet kérni. Én vasút mellett lakom és már fel sem tűnik az a hatalmas robaj. Meg lehet szokni ...
2010. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Én sokáig laktam panelban körülbelül egy hét alatt hozzászoktam.

Mindenhez hozzá lehet szokni, csak akarni kell.

2010. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem hallani.ÉN inkább a veszekedésüket hallom,meg amikor a gyerekre ordibál ez a két emberarcú.
2010. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én anno nem tudtam megszokni. Főleg az zavart, ha délutános voltam és hajnalig tanultam, vagy éjszakás voltam, és aludtam volna, Ő meg reggel kopogós cipőbe oda vissza vonatozott. Smink,tükör,budi.stb

Párszor kisétáltam a lépcsőházba, és elmagyaráztam a jqa szidva, hogy a fején fogok ugrálni ha még egyszer felébreszt, de csak 1-2napra volta hatásos :S


Panelhez nagyon stabil idegrendszer kell, nekem meg az nincs :) Marad a kertes.

2010. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Soha sem tudnám megszokni. Nem akarom a szomszédok életének legintimebb részleteit is megismerni és ők se ismerjék az enyémeket.

Egy barátunk a lakás felújításakor hangszigetelte a falakat, padlót, mennyezetet. Kisebb vagyon volt, de azóta csend van nála. Sajnos a fürdő, wc és konyha szellőzőcsövével ők sem tudtak mit kezdeni :=(.

2010. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hogyan történt a szigetelés?
2010. jan. 2. 20:11
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát minden elismerésem és együttérzésem a panelosoké.Én akkor se mennék oda ha géppisztollyal állnának a hátam mögé.Persze még mindig jobb mint az utca.Én csak vendégségben voltam ott néhányszor néhány napra de kész őrület volt.Sose tudnám megszokni még a bérházi lakásom is hangos mert a közfalakat jó ha egy sor tégla alkotja de a panel viszi a pálmát.Sok minden függ a szomszédoktól na meg a te tűrőképességedtől.
2010. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!