Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy prostituált költözött a...

Egy prostituált költözött a szomszéd lakásba és egész nap itt fogadja a vendégeit. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A volt szomszédom kiadta a lakását,egy fiatal lánynak.Az első két nap nem volt gond,amíg költözködött,aztán a harmadik napon reggel 9-től este 7-ig szó szerint egymásnak adták a kilincset különböző férfiak,és hallgathattam ami történik.Este 7-kor a kisasszony távozott,másnap reggel jött vissza.Mintha csak a munkahelye lenne.És ez hétfőtől péntekig így megy 2 hete.Itthon vagyok pici babával,annyira nem hangosak az események,hogy a kisfiamat felriasszák de engem nagyon zavar egész nap hallgatni.Mit csináljak?Gondoltam szólok a szomszédnak,de mi van ha letagadja a lány vagy kitalál valami hihető mesét?
2016. márc. 1. 11:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3%
A füldugó csodákra képes!
2016. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Klaudia85 válasza:
13%

szia!


elég sok amatőr válaszadó van itt :)

ezek nagyrészét kifiléznék ha ezeket a lépéseket valóban meglépnék.... de úgy sem merik!


ha nem hangosak akkor szerintem ne nagyon ugrálj, mert meglehet hogy erkölcsileg zavar, de hát ez van! Csak is lányokkal beszélj, bár el kell hogy szomorítsalak mert nem ők döntenek ezekben a kérdésekben. A boltot nem fogják bezárni mert tul nagy a profit!


az esetek 80%ában a "menedzser" le van zsírozva a helyi hatóságokkal és egyéb szervekkel, különben nem tudnának működni. Az ilyen papír kiírásokat az ajtóra felejtsd el mert akkor tuti be fognak kopogtatni a menedzserek hogy mi is a bajod? Nem ilyen szépen fogják kérdezni!!!

Inkább üzleti alapon egyezkedj velük! csak is így működhet, így viszont működik! Egyéb esetben költözhetsz


sok sikert

2016. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Klaudia85 nevű felhasználó válasza:

elég sok amatőr válaszadó van itt :)



Bocsi, nem mindenki lehet a szakmában annyira benne mint te :) te aki profi szinten űzöd, jobban belelátsz dolgokba, de a lelkes amatőrök is próbálnak választ adni :)


23F

2016. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
#12: a válaszodból az derült ki, hogy marhára nem vagy képben, és főleg szóbeszédekből tájékozódtál a témáról.
2016. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Klaudia85 válasza:
43%

14-es: ha te mondod akkor biztos ugy is van :)


nem kötekedni jöttem, hanem segíteni. De konkrétan sz@rok bele.... nem az én gondom.... Te meg gondolj amit akarsz :)

szép napot

2016. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy egyszerű nyílt levéllel próbálkoznék. :) pl:


Tisztelt ... emelet ... lakás lakója!


Tisztelettel megkérném arra, hogy szíveskedjen kerülni a hangoskodást, amikor vendégei érkeznek. Lakóközösségünk nyugodt, csendes körülményeket igényel, ezért kérjük, legyen erre tekintettel.


Megértését köszönjük!


A szomszédai


Ebbe nem nagyon lehet belekötni szerintem. :)

2016. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A #11-esnek egy ugyanilyen szomszédot kívánok! :D
2016. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
A nemed nem derül ki a kérdésből, de ha férfi vagy, köss vele alkut. Te elviseled a zajt, cserébe ő fél áron szexel veled.
2016. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Bár nem friss kérdés, de tesóméknál pont most volt aktuális, így hátha valakinek tanulságos lehet.

Az alapsztori ugyanaz, beköltözött egy munkáslány az emeletükre, elején még nem volt gyanús, hogy napi 2-3 pacák mászkál, segítenek beköltözni stb.stb.

Aztán egy rövid idő múlva már napi szinten több fickó jött-ment a folyosón, mind kóddal jött be a kapun, és nem volt nehéz rájönni a nyögésekből hogy nem villanyt szerelni jöttek.

Ráadásul gusztustalan mód nyomta, nyitott ajtóval miközben a "vendég" a liftet várta, a folyosón puszikat dobott, reméli "jó volt" várja vissza.... kutya se volt kíváncsi rá, kisgyerekesek-idősek is laknak az emeleten.

Aztán esti partyk is beesetek, akkor egy másik szorgoskával fogadtak 2-3 fickót, és nyilván nem pasziánszoztak.

Szépen-full kulturáltan meglett kérve, hogy viselkedjen normálisan, és a belépő kódot amivel amúgy a garázsba-tárolókba is bejutsz, ne adja már meg boldog-boldogtalannak.

Gyakorlatilag még ő volt felháborodva, mondta h senkinek semmi köze ő mit csinál otthon, és amúgy is hivatásos-hivatásos :D tehát nyugodtan fel is jelenthetjük ha nem tetszik..... majd beba.xta az ajtót.

Nah akkor összefogott az emelet, az egyik nyugdíjas-kommandós néninek sikerült elcsípnie a "művésznevét" így már könnyen megtalálták a "barátkereső"oldalon, onnantól vége volt az ottani pályafutásának.

Ki lett írva a postaládájára-ajtóra a művészneve, ha leszedte kiírták újra, fénykép a folyosóra, alatta felirat; rólad is készülhet sztárfotó.

2hét múlva elköltözött.

márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!