Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mehetek Dombóvárra tanulni?

Mehetek Dombóvárra tanulni?

Figyelt kérdés
Dombovarra szeretnek menni tanulni es mindenki mondja hogy ne mert ott sok a cigany es a bunozes ne ertsetek ferre nem vagyok rasszista, de ez igaz?

2016. ápr. 4. 21:28
 1/8 anonim válasza:
Igen igaz! De minden iskolában elég sok a cigány! Ha pl Kaposvárra mennél ott is! Csak max a jobb gimikben nincs annyi szerintem!
2016. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kaposváron is föltámadt a szél, cirip, cipciripp.
2016. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi elso valaszolo, es mondjuk az Illyes is ilyen iskola ahol keves lehet?
2016. ápr. 4. 23:13
 4/8 anonim válasza:
Azt nem tudom,de anno mikor én álltam pályaválasztás előtt akkor az iskolákban volt nyíltnap,és ott megmutatták az iskolát! órára is beültünk! Ugy eltudnád dönteni hogy tetszik-e vagy nem! Látnád hogy milyen gyerekek járnak oda! Bár én azt figyeltem meg hogy inkább a szakmunkások vannak tele cigánnyal!De Dombóvár az szerintem se egy jó hely.
2016. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második hozzászóló vagyok.


Sajnos nagyon sok a "kisebbség" minden alsó kategóriájú iskolába. Főleg ott, ahova mindenkit felvesznek.

Egyetemen, főiskolán nem találkozol azzal a réteggel, akik tönkreteszik mások hétköznapjait.

2016. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nemtudom, még aktuális-e, de én az Illyésbe járok, cigányokkal nincs gond, van a gimibe max 10 de mind normális. Én egy kissé rasszista vagyok velük szemben, de velük elvagyok. :)
2016. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát azt nem álitom hogy dobóváron nincs cigány de hol nincs?meg a gimiben én nem nagyon láttam még inkább az ipariba gyülnek be azok akik megkeseritenék az életed.
2016. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%
Tudom, hogy már nem aktuális, de ha mindenképp szakmát szerettél volna tanulni, akkor az Apáczaiba mehettél volna, viszont egyre több cigány jár oda is.. Mikor én kerültem oda, akkor még annyi nem volt.
2016. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!