Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretsz vagy nem Budapesten...

Szeretsz vagy nem Budapesten élni? Indoklás?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 14:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Vidéki vagyok, de nekem sem az álmom havi 80-ért gyárban rohadni, akkor sem ha ingyenes a szállás.


Pályakezdőként vidéken kb. nincs semmilyen komolyabb munka, ez az igazság. Nekem is most egy homályos cél, hogy pár év gyakorlatszerzés után megyek vissza Pestről el.

2016. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt gyári munkáról?????????
2016. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Amikor azt írtam, hogy amit el akarok / kell érni másfél óra alatt Bp-n, az alatt egyrészt tömegközlekedést értettem, szócal ha vna parkoló, kocsival sokkal gyorsabban megvan, másrészt itt tényleg azt értettem, hogy pl. reptér vagy ha van egy könyvritkaság vkinél eladó... tömegközlekedéssel max. egy órát utazva mindent, amit csak kitalálok, meg tudok kapni, mindenféle kulturálódási lehetőség, bolt van, olyanok is, amik vidéken egyáltalán nincsenek.
2016. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

"Valóban nagy a választék, de sok a felesleges árucikk, amit akarva, vagy akár akaratlanul de megvesz az illető."


Ez nem Budapest, vagy a nagyvárosok hátránya, mindenki magának dönti el, hogy miből mennyit vesz. Annyi a különbség, hogy Budapesten, illetve általánosságban a nagyobb városokban nagyobb a választék, mivel a kereslet is nagyobb.

2016. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos nem,mert itt az emberek 90%a beteg,idióta ember.. Főleg az ilyen újgazdag helyek,ahol pénz van,de sajnos ész az nincs..
2017. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

A lanyom siman feltalalja magat B.p.en,igaz,o mar hozzaszokott a nagyvarosokhoz,Miskolcra jart kozepsuliba,de erettsegi utan pestre ment fel tovabbtanulni.

En csodalom,szeretem a fovarost,de nem hiszem ,h megtudnam szokni a kisvaros utan ezt a nyuzsgest,tomeget mindenhol.

2017. szept. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!