Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki útálja még rajtam...

Valaki útálja még rajtam kívűl a vidéket? Meg a vidéki életet?

Figyelt kérdés

Ez az én szubjektív véleményem!Kimondhatatlanul útálom ezt a szemét ocsmány,tanulatlan,bunkó paraszt alföldi várost,ahol felnőttem!Szüleim Pesttől akartak óvni?


Helyette ez a szemét ocsmány,vidéki bunkó paraszt szakmunkásképzőbe tettek,kitűnő bizonyítvánnyal? Nem inkább gimnáziumba és utána egyetemre kellett volna menni?


Mitől akartak ezek óvni? Pesten a legutolsó bűnöző a nyolckerben hófehérke ahhoz képest,amit itt 3 év szakmunkásképző alatt átéltem! Leköptek itt,minden egyes nap megaláztak!!!


Ezt akarták,drágalátos nagyszülők? Mert ők neveltek. Mit akartok ti ezzel az ocsmány vidékkel? Szegény családból csak egy kitörés van,a tanulás által,hogy kiemelkedjek ebből a mocsokból,ahova nagytudással taszítottatok!!


Köpök rátok,volt osztálytársaim!!! Köteles vagyok én mindent eltűrni!!! Te szemét,tanulatlan bunkó paraszt!! (ez az osztálytársaknak szól)



2016. máj. 22. 12:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem a vidékiekkel van a bajod,hanem az egész világgal.
2016. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sajnos vidéken tényleg Mordor és sötétség van. Megértelek kérdező, ha ez zavar, költözz el onnan.
2019. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Nándor98gs válasza:
Na szervusz elvtárs az a helyzet hogy azok a vidékiek akiket egy tanulatlan bunkó-nak titulálsz azok adják a beledbe a pick szalámit.egy jó használható szakmával megtudsz élni hoppá van ismerösöm aki autófényező miliomos 2-szer bukkot osztálytársam volt nincsen éretségije nincsen egyetemeztt főiskolája miliomos arra mondjuk nem gondolsz bele hogy apád anyád vagy kid azért küldöt szakmunkásba mert nem lett volna pénzük egyetemre mert ma már nem potya az egyetem mint a szocializmusba a kitörés a szegénységből ma csak a munka. Ez van azóta remélem nőtt a fejed hogy nem fröcsögsz össze ilyen hülyeséged meg nehogy mán a szakmunkások meg a vidékiek legyenek a hibások hogy elbasztad az életed.mit gondolsz te magadrol hogy itt végig mocskolod a videkieket elbasztad az életed elbasztad de ne más legyen a hibás ügyhogy üdvözlöm aput,anyut mamát papát,ja meg téged de jó döntést hosztak na csumi
2022. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!