Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki útálja még rajtam...

Valaki útálja még rajtam kívűl a vidéket? Meg a vidéki életet?

Figyelt kérdés

Ez az én szubjektív véleményem!Kimondhatatlanul útálom ezt a szemét ocsmány,tanulatlan,bunkó paraszt alföldi várost,ahol felnőttem!Szüleim Pesttől akartak óvni?


Helyette ez a szemét ocsmány,vidéki bunkó paraszt szakmunkásképzőbe tettek,kitűnő bizonyítvánnyal? Nem inkább gimnáziumba és utána egyetemre kellett volna menni?


Mitől akartak ezek óvni? Pesten a legutolsó bűnöző a nyolckerben hófehérke ahhoz képest,amit itt 3 év szakmunkásképző alatt átéltem! Leköptek itt,minden egyes nap megaláztak!!!


Ezt akarták,drágalátos nagyszülők? Mert ők neveltek. Mit akartok ti ezzel az ocsmány vidékkel? Szegény családból csak egy kitörés van,a tanulás által,hogy kiemelkedjek ebből a mocsokból,ahova nagytudással taszítottatok!!


Köpök rátok,volt osztálytársaim!!! Köteles vagyok én mindent eltűrni!!! Te szemét,tanulatlan bunkó paraszt!! (ez az osztálytársaknak szól)



2016. máj. 22. 12:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10-es válaszolónak!


A "Jaj" szó után felkiáltójel van.A "De" szó után vessző van.A harmadik és negyedik mondatod után én speciel,legalább az egyik után, felkiáltójelet tettem volna,de jó a pont is.

2016. máj. 23. 21:26
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, egyre rosszabb. :DD

Viszont kezdesz szórakoztató lenni. Mesélj még! :D

2016. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha jobban belegondolok, tényleg lehet, ha rendes iskolába jártál volna, megtanítottak volna az anyanyelved helyes használatára. Igazából sajnálom, hogy így alakult. :/ Nem bántalak, ne haragudj.
2016. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

12-es válaszolónak!


A "rosszabb" szó után felkiáltójel van! Elfogadható a pont is,de "tiszteld" már meg a mondatvégi írásjelet azzal,hogy felkiáltójelet teszel oda,ha már a "Jaj" szóval kezdődik a mondatod, ami egyfajta "lökést","felkiáltást"ad a mondatodnak és oda már jobban illik a pont helyett a felkiáltójel!

2016. máj. 23. 21:38
 15/23 A kérdező kommentje:

13-as válaszolónak!


A "Bár" szó után vessző van.

2016. máj. 23. 21:41
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó nagy hülyeségeket hordasz össze, de tényleg elnézem neked, nem tehetsz róla.
2016. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16-os válaszolónak!


A "Borzasztó" szó felesleges szó a mondatban, mivel a "nagy" szó benne van.Feleslegesen kár fokozni a mondanivalót.Vagy a "Borzasztó" szó vagy a "Nagy" szó, éppen elég.Mindkettő, már felesleges.

2016. máj. 23. 22:08
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már be, hülyegyerek. -.-
2016. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a! kérdezõ, nem szakmunkásképzõbe járt, ha-nem kisegítõ iskolába.!?
2016. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19-esnek.


Igen,gyogyóképzőbe jártam! Azt hiszem elég jól elsajátítottam a tananyagot! De,hiába volt az egész,már az első évben ott kellett volna hagynom és kész!Át kellett volna mennem egy jobb,testhez illőbb oktatási intézménybe!

Én marha,miért nem mentem át? Miért tartottam ki? Szülői segítséget,támaszt,tanácsokat nem kaptam. De,nem akarok én most sírni-ríni neked,azzal nem leszek előrébb!


Még utólag is mennék fősulira,de nem bírok a tandíjjal!Síma érettségivel meg a mai világban kitörölheted a segged!

2016. máj. 25. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!