Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érd 2016, jó Érden lakni?

Almaszedo kérdése:

Érd 2016, jó Érden lakni?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés van a témában, viszont a legtöbb 4+ éves, így nem biztos, hogy tükrözik a valóságot. Fontolgatjuk az Érdre költözést (Parkváros, Fenyves Parkváros) és érdekelne, hogy javult -e valamit például a közlekedés, a közbiztonság vagy úgy a város általában.

2016. júl. 10. 20:14
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha vannak gyerekeitek, akik esetleg később tömegközlekedéssel fognak járni vagy esetleg ti magatok is azzal jártok, akkor alaposan gondoljátok meg szerintem. Több ismerősöm is költözött Érdre egyébként az elmúlt egy évben és eddig nem panaszkodtak a közbiztonságra.
2016. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mi 5 éve költöztünk parkvarosba. Semmi problémánk nem volt eddig(két kislányunk van). Ofalut és

Tarnok felé eső részt lehet hogy érdemes elkerülni vásárlás céljából, és ott a tini lányaimat sem engednem este el otthonrol. De még szerintem így sem rosszabb mint Budapesti legroszabb 5db kerülete. Parkvaros és a ligeti rész még szerintem jó! Szóval egyszeruen akik szerint Erd pocsék azok nem laktak Pest rossz részein vagy Szigetszentmiklóson,Halasztelken,Foton, és még sorolhatnám.... 1000 fore vetitve nem rossz helyen van Erd!!! Az ingatlan árakról nem is beszélve! Ami tényleg probléma: nincsenek járdák, Pest felé csúcsidőben dugó van.(Erdokertes Veres gazosabb), fertőzött részén tényleg sok a kissebseg (hatalmas területen fekszik Erd).

Szóval az a lényeg hogy, melyik részről van szo.... olyan mintha 3-4 kisebb falu közül kéne választani...bizony nem mindegy melyikben laksz....

2016. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!