Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok a rosszindulatú ember a...

Sok a rosszindulatú ember a munkahelyeden? Mik a tapasztalatok, milyen jellegű munkát végeztek?

Figyelt kérdés

#ffdgu
2016. júl. 16. 08:09
1 2
 1/11 Alain Delon ***** válasza:
Lehet, hogy sok ilyen van, csak én nem így fogom fel őket.
2016. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kamionsofőrként dolgozok.

Nem találkoztam egy rosszindulatú emberrel sem a munkám során.

Tartjuk a kapcsolatot, jó haverok vagyunk mindannyian. Ha van rá mód, találkozgatunk pl. rendezvényen, vagy megyünk motorozni a városban.

Jó a fizetés, jó az ellátás. Egyedül az a gond hogy nem vagyok sokat magyarország területén, ezért heteket nem jövök haza, de minimum 4 napot kint töltök külföldön.

Még a főnököm is jófej szokott lenni, tehát nekem megfelel a munka, megvagyok elégedve.

2016. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Közigazgatásban dolgoztam (most gyerekkel vagyok itthon). A titkárnőnk, a vezérigazgató és az egyik postás voltak rosszindulatúak. A többiek nem. :)
2016. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sokan, közép és felső vezetői pozícióban semmittevősködnek.. munkájukat leosztják a melósra.
2016. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A munka jellegét nem szeretném boncolgatni,de 2 főnököm van és slussz,nincsenek kollegák. Az egyik főnök semleges,a másik baromi rosszindulatú,nagyon idegbeteg,elviselhetetlen. Felmondáson gondolkodom emiatt.
2016. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyik munkahelyen sem találtam megnyerő környezetet. Volt ahol a főnökség volt lekezelő a dolgozókkal, volt ahol meg a dolgozók is hülyét csináltak egymásból. Legutóbb olyan helyen dolgoztam ahol senki sem akart dolgozni csak minél több anyagi hasznot szerezni. Én meg szorgos voltam ezért kihasználtak, kevesebb pénzért akarták hogy dolgozzak akár mások helyett is. A szájuk nagy volt, akár 8 általánossal hatalmas előadást tartott nekem hogy hogyan kell a munkagépek villamosságát rendbehozni. Mert szerinte ő tudta jobban mert nagyobb volt a hangja, erőszakosabb is volt, és hát többet is lopott, míg én meg csak egy gyakorlott üzemmérnök voltam és bejelentett munkaviszonyom volt. Aztán betelt a pohár és elhatároztam hogy soha többé nem leszek alkalmazott ha egy munkahelyen mindenki felsőbbrendűnek hiszi magát aki kevesebbet dolgozik és többet csal. Teljesen önálló lettem, először odahaza egy saját fejlesztésű elektronikai terméket gyártottam. Ettől anyagilag is jobban jártam és az időm is tengernyi lett. Aztán a szüleim gazdaságát kezdtem újraéleszteni, akik némi földet is visszakaptak. Ez további örömet okozott, szinte földesúrnak éreztem magam, persze úgy hogy kizárólag én dolgozom és nem nézek jobbágynak senkit.

Nálam az volt a megoldás a munkahelyi rosszindulatok ellen hogy "Dolgozz kizárólag magadnak, a magad jólétéért, a magad gyarapodásáért."

2016. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert ki az, aki nem magának, a saját gyarapodása érdekében dolgozik? Gondolhatod, hogy itt senki nem a szomszéd Juli néni két szeméért dolgozik...
2016. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki alkalmazott például egy magáncégnél az a tulaj gazdagodása érdekében dolgozik. A cég az ő munkájából fejlődik, de az alkalmazott nem szokta azt a céget örökül hagyni a gyerekének ha majd meghal, hisz nem is az övé. Az kifelejtettem hogy a sajátjában dolgozzon az ember.
2016. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mert ki az, aki nem magának, a saját gyarapodása érdekében dolgozik?"


De, mindenki azért dolgozik. De a lopás és a saját munkád mással való megcsináltatása nem tartozik a munka fogalma alá. Mert ezt lopásnak és csalásnak hívják. Ha szerinted a lopás és a csalás a pénzszerzés egy teljesen normális és elfogadható fajtája, akkor te kegyetlenül rossz környéken nőttél fel, és a neveltetésed is nagyon rossz volt. Ha valakinek nagy a pofája, akkor az legalább dolgozzon! Aztán lehet nagy! De egy nagypofájú félcigány 8 általánost végzett g*ci ne pofázzon vissza a rendesen dolgozó alkalmazottaknak! Ha lop és csal, akkor legalább fogja be a pofáját.

2016. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy sok ilyen van, csak én nem így fogom fel őket."


Nem te havernak fogod fel őket. Persze, hogy nem így fogod fel őket, ha te is közéjük tartozol.

2016. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!