Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyetemi lakótársaknál mennyir...

Egyetemi lakótársaknál mennyire normális, ha bejárnak a másik szobájába?

Figyelt kérdés

4en vagyunk egy 4 szobás lakásban. Az egyik csaj hétvégén van itt, azt ritkán látom, viszont a másik 2 hétközben is itt van. Én soha nem jártam be egyikőjük szobájába se, mivel nincs mit keressek ott, ha kérdezni akarok valamit, akkor bekopogok és úgy teszem. Azt hittem ezt ők is így csinálják, de nem.

A hét elején visszajöttem és azt vettem észre, hogy a 4 villanykörte közül csak 3 van benn. A konyhában kiégett és innen pótolták. Ez normális így szerintetek? És nem az első alkalom volt.


2016. okt. 14. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sürgős akkor nincs mit csinálni, de lehet venni is villanykörtét. Nem lehet zárni a szobát?
2016. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi mindig kopogtunk egymdláshoz, ha nem dumálni mentünk, csak valami apróság miatt, akkor még utána sem mentünk be, csak az ajtóban vártunk vagy beszéltük meg, ami kellett.
2016. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem tesznek vissza helyette másat, csak szó nélkül, amikor nem vagyok itt kivesznek belőle. Amúgy meg minimum 2 villanykörte van minden szobában, szóval 1 kiég, és ha nincs is nyitva semmi, pár napot ki lehet bírni.
2016. okt. 14. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De nekik tedd ezt szóvá, mi hiába háborgunk veled együtt, az nem változtat az ő viselkedésükön.
2016. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd zárhatóvá a szobádat, legyen ebből feszkó.
2016. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt már kérdezted egyszer...
2016. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ide tartozik, de véletlenül nem erdélyi vagy? :-)
2016. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi bejártunk, de kopogással. Néha dugtunk is, de ez most nem volt kérdés.
2016. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
5. vagyok, azt akartam írni, hogy NE legyen ebből feszkó, bocs a hibáért.
2016. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!