Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy a nagyváros...

Miért van az, hogy a nagyvárosokban nem látni gyerekeket?

Figyelt kérdés
Például Pesten se láttam még nagyon gyereket egyáltalán, amikor voltam Londonban, Párizsban, Rómában ott se láttam egyetlen egy gyereket se csak úgy sétálni az utcán, google mapsben megnézem pl New Yorkot ott se láttam még egy gyereket se

2016. dec. 26. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét akkor, amikor a sulinak vége délután. Csak úgy hemzsegnek.
2016. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Köztudott, hogy a nagyvárosokban nem élnek gyerekek, csak felnőttek.
2016. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni amit az első. Menj ki délután, ülj fel 4-kor egy villamosra és tegyél egy kört, vagy sétálj egyet a hétvégén. Ne adj isten menj be egy plázába vagy gyorsétterembe az említett időkben és rögtön ki is jöhetsz onnan ha nem kedveled a kiskamaszokat. Ezek a helyek hemzsegnek tőlük a délutáni órákban.
2016. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
így legalább megmaradt egy csomó cukorkád
2016. dec. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet csukott szemmel jártál mert én mindenfelé gyerekeket látok, reggel, délután szinte mozdulni nem lehet tőlük a villamosokon. De tele vannak a játszóterek is.
2016. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagy tömegben nem annyira feltünőek, a Google mapsen meg nem látszóhatnak konkrét személyek, mert az személyiségi jog sértés, a cenzúra miatt meg nem annyira kivehetőek az emberek.
2016. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!