Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretsz Budapesten élni?

Szeretsz Budapesten élni?

Figyelt kérdés
Ha igen, kifejtenéd? Milyen a tömegközlekedés? Mennyi idő alatt lehet megtanulni? etc. etc. etc.

2017. jan. 17. 10:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9# 10#

Nem pontoztalak le, mert minden vélemény érdekel. :)

2017. jan. 25. 20:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszi.:)
2017. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem, mert büdös, koszos, és teli van hajléktalanokkal, cigányokkal (nyocker), de még a külsöbb bp.is. A tömegközlekedés jo lenne, ha pontosan jönnének a dolgok, meg nem gyökkettövel járna a metro pl., és nem kéme egy csomo pénzt fizetni azért, hogy büdös, sokszor hideg jármüveken utazz.


Megtanulni nem kell, metro sokfelé elvisz (ha nem rohad le, vagy gyullad ki), a csatlakozások általában jok, kibéve agglomerácio.


De nem szeretem, Svájc minden szempontbol sokkal jobb. Drágább pl a tömegközl., de normális szolgáltatást kapsz, nem valami trágya fhost, és az ellenörök is normálisak, nem büntetnek ok nélkül, stb.

2017. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, szeretek. A legfőbb érvem, hogy itt szó szerint mindenre van lehetőség, pl. bármi a hobbid, itt találsz hozzá egy közösséget, ahol csinálhatod, bármilyen zenét szeretsz, itt eljárhatsz olyan koncertre amire szeretnél stb. A másik dolog, hogy itt sokféle emberrel lehet találkozni, ami szerintem tök jó, nyitottabbá tesz.

A tömegközlekedést ki kell tapasztalni, aki nem bírja a tömött metrót, vagy a késéseket, az ne éljen itt. Az esetek nagyobb részében azért szerintem rendesen lehet közlekedni, van elég sok új, kényelmes jármű, és sok helyre el lehet jutni velük.

2017. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom tudni megszeretni, kiábrándultam belőle egyszer és mindenkorra, a tömött metrókat meg ki bírja? Szerintem senki...
2017. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!