Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérlet-kérdés. Pestiek, mit...

Albérlet-kérdés. Pestiek, mit mondtok?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a tanulmányaim miatt rövodesen Pestre költözöm, ahol iszonyatosan magasak az albérlet árak. Koleszba a migrénem miatt, valamint a hónap "azon" része miatt, mikor ömlik belőlem a vér, nem szeretnék menni.

Viszont arra gondoltam, hogy valami Pest környéki kisvárosban/faluban találhatnék jó áron albérletet és képes vagy 1 1,5 órát utazni naponta.


A szüleimet nem szeretném megterhelni a havi 60+ rezsi költséggel, én pedig akkor nem fogok tudni dolgozni, viszont addig igen és meg is teszek mindent.


Járható lenne ez az út? Melyik várost/ falut ajánljátok erre a célra?

Esetleg egyéb hasznos tanács a témához kapcsolódóan?


Köszönöm előre is. 18L


2017. jan. 24. 06:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi alapján szűrtétek le azt, hogy nem akarok másokkal egy albérletben lenni, hiszen jelenleg is két emberrel lakom együtt, de legalább van saját szobám és így kevésbé kellemetlen azokon a napokon. Koleszba viszont valóban nem szívesen mennék ezen okok miatt
2017. jan. 26. 06:30
 22/24 anonim ***** válasza:
56%
De ugye tudod, hogy létezik tampon, meg betét, meg intimtölcsér, meg minden, és a szobában nem folyik belőled a vér...?
2017. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ezt megértem, de akkor viszont mélyen a zsebedbe (vagy a szüleid zsebébe) kell nyúlni, mert az egyedül-egy-szobában felállás a fővárosban és a környékén 50-60 ezertől indul felfelé, plusz a megélhetéseid költségei (bérlet, kaja, egyetemi cuccok, szabadidő, ami szintén egy 30 rongy, és akkor a szabadidő még sehol sincs, és szűkösen ettél), kivéve ha a család rendelkezik fővárosi saját lakással, de költségei annak is vannak.
2017. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#22 tisztában vagyok vele, azonban, mint minden ember, én is szoktam aludni azokon a napokon (is) és reggel, mikor felkelek, a szobában folyik belőlem a vér és rohanok a mosdóig. Ezt a koleszban minimum 10-20 ember látná és én nem viselem túl jól, ha megalázódom, a pletykáról meg ne is beszéljünk.
2017. jan. 26. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!