Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem éppen jó emberek az utca...

Nem éppen jó emberek az utca végén?

Figyelt kérdés

Az utcánk végén van egy család, akik intézetből jött börtönbe való gyerekeket tartanak a háznál maszek munka fejében. Ezzel nekem nem is lenne bajom, mert saját portáján mindenki azt csinál amit akar, de ezekből a gyerekekből hirtelen legalább 10 lett, és a környéken mindenkit betalálnak, tettlegességig nem fajult még el a dolog, de jó úton haladnak felé.

Tegnap jöttem haza este 9 óra után, és a házunk kapuja előtt velem szembe jöttek ketten, egyikőjük köpködött az úton, ordítozott, majd mikor közel értünk egymáshoz a hosszú rockerekhez hű hajam miatt a copfos megnevezéssel illetett, és egy ilyen mondat hagyta el a száját:

"Mivaan cofffosss... lesz**sz?" - erre a reakcióm annyi volt, hogy a végén járó cigimet a lábára pöcköltem, majd bementem a házba.

Tudni kell, hogy anyám éjszaka jön haza, tudják, hogy hol lakunk, így nem akartam, hogy kellemetlen meglepetésektől kelljen féltenem anyámat, ezért nem szóltam vissza. Nem ez az első eset, és nem én vagyok az egyetlen, akiknek pofáznak.


Pár nem igazán békés megoldás is a fejembe szállt, de most arra kérlek titeket, hogy ajánljatok valami diplomáciai úton kivitelezhető ötletet. Nincs kedvem egy büdös roma családdal harcolni, mert kijárt már ebből a környéknek éppen elég, és évekig sikeresen távol tartottuk őket magunktól, de mára a "nagy" emberek elhaláloztak, és kezdik belepni újra a helyet... ha eleresztenék pár pofont, akkor nem magamat, hanem a családomat kellene féltenem, mert ezek a férgek csak sebezhető ponton szúrnak... nem beszélve arról, hogy a rendőrök is melléjük állnának, akárki kezdi a verekedést, mert félnek tőlük. Ti mit tennétek?

Borsodi település természetesen...

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. jan. 26. 17:45
 1/6 Ulquiorra77 ***** válasza:
59%

10 ilyen 10 golyo.


Az hogy meg ciganyok ra is tesz egy lapattal.


#notoracism

Janem

2017. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én egyet is értenék ezzel a megoldással, csak a 700 méterre lévő rendőrkapitányság dolgozói nem.
2017. jan. 26. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerj par jarort a kornyekre, mondvan ne romoljon a kozbiztonsag.
2017. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A járőrök is érdekesek errefelé, amikor egy alkoholista pedofil fogdossa a gyereket, és mi, a közemberek rakjuk rendbe, ők meg csak elgurulnak mellette. :)
2017. jan. 26. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kell kerülni őket, ha lehet. Mást nem tudok mondani. A rendőrség meg nem csinál velük semmit, ameddig nem követnek el valamit és a beszólogatás, taperolás az még nem bűncselekmény.
2017. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hányan vannak? Olyan településen élek,ahol volt egy időben egy ilyen társaság. És volt egy másik normális banda, akik egy napon felduzzasztották a létszámukat, és odamentek a kötekedőkhöz. Semmi ramazuri, csak elmondták,megmutatták, hogy mekkora társaság mekkora létszámmal, mekkora rendet tud csinálni, ha nem jól viselkednek. Azóta rend van.
2017. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!