Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lecsukhatnak ha összekarcolom...

Lecsukhatnak ha összekarcolom a szomszéd kocsiját?

Figyelt kérdés
Budapesten lakok egy új építésű lakásban.Amerikai konyhás nappali + egy háló,kicsi erkéllyel.Benne van 5 évnyi majdnem teljes fizetésem,a barátnőmé,anyukámék és anyósék spórolt pénze + lakáshitel.A gatyánk ráment,de boldogok voltunk hogy végre van saját otthonunk.Erre fölénk költözött a "pentháúz" lakásba valami újgazdag bűnöző növendék 20-25 éves p**sa.Állítólag 3 másik lakásban Pesten nőket futtat (ki is nézem belőle).Hetente egyszer legalább bulit tart,hangosak,isznak,cigiznek,üvöltöznek,táncolnak hogy majd beszakad a padló.Olyan rossz arcú emberek járnak ide,hogy az ember fél már kimenni a lakásból.Ezek még hagyján de most vett egy BMW terepjárót.50 millióért.Mondom oké,jól megy,kit érdekel.DE.Ahogy beáll folyamatosan elfoglalja a fél parkolóhelyem,holott az ő kocsija is simán befér egy állásba.Mikor szóvá tettem csak annyit reagált hogy miért nem inkább a sufniban tartom a malacperselyemet.Elegem van ebből a nőszemélyből.Arra gondoltam hogy kulccsal jól összekarcolom a bömbit.Vajon az ilyen kocsikban van valami folyamatosan működő kamera vagy ilyesmi?Mi lesz ha lebukok?
2017. febr. 14. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

inkább amikor hangoskodik akkor hívd rá a rendőrséget...

ebből te jöhetsz ki rosszul, főleg, hogy önhatalmúlag cselekszel...


23F

2017. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
állj be félig az ő helyére, hogy ne férjen el és ne menj el onnan.
2017. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lecsukhatnak. Bár esélyesebb, hogy nem fordul a rendőrséghez, hanem ő is erőszakkal meghúzza azt, ami neked a legértékesebb: nem a kocsidat... le sem kell buknod, egyértelmű lesz azonnal, hogy te tetted, és ha a fele igaz ennek az újgazdagos-bűnözős leírásnak, akkor nagyon rosszul fogsz járni.
2017. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1,2 jókat mond. Ha tényleg bűnöző akkor a kocsiját nem piszkálnám a helyedbe mert ha állandóan veled van konfliktusa akkor rá fog jönni hogy te voltál. Meg lehet hogy kamera is van. Plusz ha tényleg olyan hiper szuper akkor valószínüleg érzékeny a riasztó tehát be fog riasztani. Sokkal jobb ha kihívod a rendőrséget amikor hangoskodik vagy ha esetleg kijelölt saját parkoló helyed van el vitetheted a kocsiját ha oda áll- így tudom de ez nem 100% azért nézz utána.
2017. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy a saját parkoló helyéről elvihetteted
2017. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A rendőrséget már nagyon sokszor kihívtam,de érdekes módon mire ideértek mindig csend lett.Aztán amikor elmentek folyt. köv. most is üvölteti a tévét valami meccset néznek,zeng a ház.Nem hiszem el hogy senkit nem zavar rajtam kívül.Az elvitetést én is említettem neki,de megfenyegetett hogy dobókockát csináltat a kocsimból.Szó szerint félek tőle.Én 167 cm vagyok,ő alapból min. 175 és még magassarkút is hord.Látszik rajta hogy erős,simán kettéhajtana ha akarna.Az a baj hogy feljelenteni sem tudom,mert a hangoskodásaira hiába jöttek ki 3-szor a rendőrök,a végén már azt mondták még egy ilyen téves riasztás és megütöm a bokám.A fenyegetésére meg csak a barátnőm van tanúnak de ő csak egy valaki ugye,aki amúgy sem pártatlan.5-kor kelek és még nem tudok lefeküdni...nem hiszem el.
2017. febr. 14. 23:00
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Küldj egy képet, hogy melyik BMW kerül 50 milióba!


"Állítólag 3 másik lakásban Pesten nőket futtat (ki is nézem belőle)."

?

2017. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
X5-ös full extra ~45 millió.7-es full extra 50+ millió.i8-as full extra megfizethetetlen.Minden másra ott a MasterCard.Sógorom ért az autókhoz,kereskedő,majd bekakált mikor meglátta a garázsban.Strici csak nőben.Mit nem értesz ezen?Mondjuk ezt egy másik szomszéd mondta sźóval nem biztos.
2017. febr. 15. 00:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Minimum ki kell fizetned a javítást + büntetés.

Szinte az egész város be van kamerázva, öngól lenne ilyent tenned.

2017. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Vitesd el az autóját, ha meg a tiéddel csinál valamit jeletsd fel.
2017. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!