Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felső szomszéd minden este...

A felső szomszéd minden este belefingik a kádba?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszantó minden este ezt hallgatni, sajnos a lakás minden pontján halljuk (régi tégla), hétvégén délelőtt is fürdik és megy az akció, már nem merek vendégeket hívni... ilyen miatt, hogy lehet szólni?
2017. febr. 22. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki azt hall meg amit meg akar hallani. Ha nem akarod hallani, akkor nem is hallod meg.


Tudom mirõl beszélek, panelben lakom. Azt mondom hogy csöndes a lakókörnyezet, de ha direkt elkezdek odafigyelni akkor tuti minden zörejt meghallanék.

2017. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bekecs Béla ***** válasza:
70%
Ezért megérte írni ide. Ha a szomszédod fingani akar, akkor te böfögj rá egyet. Aztán hátha kijön valami sufni kürtös zenekar. Na hajrá..
2017. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg a lépcsőházban kiírhatnád az üzenőfalra, hogy a 3/12-ben legyenek kedvesebb halkabban fingani a kádba, mert a kialakult helyzet már veszélyezteti a vendégfogadási lehetőségeidet. Név nélkül.
2017. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező ne merje kiírni saját a nevét, de mást meg csak így lejárat, hogy nyíltan kiírja, hogy kinek szánja az üzenetet? Hát nem tudom, szerintem meg pont ellenkezőleg csinálja. Nem kell szólni senkinek, és cetliznie sem kell, egyszerűen mondja meg neki a problémáját. De most nem? Mennyivel bátrabb dolog lejáratni valakit, mint négyszemközt megmondani neki? A kérdezőt meg ha ennyire zavarja, akkor menjen ő vendégségbe, fura, hogy bár nem túl jó állapotban lévő a ház, mégis mindig ő házzá jönnek. Nem tudom, eléggé kamunak tűnik a kérdés.
2017. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Viccből írtam te nagyokos!
2017. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ezt hogyan kéne elképzelni? :D

Beleül a kád vízbe, elröccsenti magát. Pont. El nem hiszem, hogy a fürdés végéig ereget, vagy hogy 20-30 percekig csinálja, mert akkor a végére már trágyalében fürdene, nem tiszta vízben.

A mamám is téglaházban lakik, mégsem hallatszik át sok minden. Ha ennyire zavar, akkor hangszigetelés és kész.

Mást nemigen tudsz csinálni. Azt nem nem hiszem el, hogy a vendégeid majd arra fognak koncentrálni, hogy a szomszédod trombitál a kádban. Meg ezért miért neked kéne szégyellned magad?


Ha meg mindenképp nagyon zavar, akkor dobj egy névtelen levelet a postaládájába, melyben kedvesen felhívod a figyelmét arra, hogy a bélgázainak szabadon engedését szíveskedjen ne a fürdés idejére időzíteni. Persze sok mindent nem tehetsz, saját lakása, joga van akkor és ott vakolatrepesztően hangosan fingani, amikor és ahol akar.

2017. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!