Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Még messze van, de elgondolkod...

Még messze van, de elgondolkodtam a későbbiekben, hogy Dániába költözök. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még a középsulit és valószínűleg az egyetemet/főiskolát Magyarországon fogom elvégezni, de a távolabbi jövőt inkább külföldön képzelem el. Nagyon szimpatikusak az északi országok és az ottani emberek, ezért inkább arrafelé, főleg Dánián gondolkodok. Nektek van valamilyen tapasztalatok ezzel az országgal?

2017. márc. 14. 19:28
 1/2 anonim válasza:
100%
Én Dániában élek és az a személyes tapasztalatom hogy ha nem tanulni jössz ide akkor a Dán nyelv nélkül nem nagyon vesznek fel sehová dolgozni, legalább alap szinten tudni kell hozzá irni beszélni. DE ha sikerül bejutnod egy jó munkahelyre akkor egész jól meglehet itt élni az emberek segitőkészek. És nem rossz itt élni nekem nincs honvágyam sem . Érdemes lenne esetleg egyetemet itt végezned, nagyon sok szak van angolul és azzal megtudnád alapozni a jövődet, ingyen nyelvoktatás is jár ha itt tanulsz. Ha van még kérdésed nyugodtan irj.
2017. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már odamennék egyetemre is, ha tejetném - akár csereprogram keretében, hogyha tényleg ott akarok élni, megfelel-e a számomra. :)


Egyébként net, és olvasgass utána, gdp, gazdaság, életszínvonal, munkanélküliség, stb.

2017. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!