Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd család irto hangos....

A szomszéd család irto hangos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába verem a radiatort,hiába megyek le szólni,a gyerekek tovább hangoskodnak.A ház előtt is,a lakásban meg ugat a kutya.
2017. ápr. 23. 15:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Vered radiátort?

Mindent értek.

2017. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Igen, veri a radiátort. Mégis mit csináljon az olyan hülyék ellen, mint ti vagytok?


Ti azt hiszitek, hogy a neveletlen kölyök az alap? Költözzetek ki a prérire, ott szabad. Máshol meg olyan szabályok vannak pl. egy lakóközösségben, hogy mások nyugalmát nem háborgatják. A neveletlen kölykök ellenszerei azok a szülők, akik rendesen foglalkoznak a saját gyerekükkel, és megtanították nekik a helyes

viselkedés alapjait!


És igen ez már kisgyerekkorban kezdődik!


De ahogy látom, benneteket sem neveltek meg, akik kiakadnak a radiátorverésen, miközben pedig a saját neveletlen kölykükön meg nem!!

2017. ápr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

#12

Épeszű ember nem veri a radiátort, csak a prériről szalajtott szutyadék, összeférhetetlen proli, aki a radiátoron okozott zajt egyfelől kommunikációnak, másfelől elintézési módnak gondolja.

2017. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%

#12

"mások nyugalmát nem háborgatjuk egy lakóközösségben"


Úgy, hogy vered a radiátort? Az nem háborgatás?


:)))))

2017. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Szutyadék, proli összeférhetetlen 66 %-os, akkor még egyszer. Ugorj neki az értő olvasásnak, mert nagyon defektes vagy. Ha elsőre nem ment, majd talán megy az a sokadikra.


Lement nem egyszer, hanem sokszor. A proli gyereked meg üvölt, mint állat. Hiába megy le sokszor, a kölyköd nem neveled meg. A kutyát is csendre lehet inteni és úgy nevelni, az sem történt meg. Állandóan hangosak, ahogy te is, különben nem hőbörögnél és nem akadnál ki azon, hogy verik a radiátort, és nem megy le a húsz milliomodik alkalommal is szépen elmondani neked a buta, és neveletlen bunkó parasztnak, és kölyködnek.


Na, ezért veri a radiátor. A szép szó itt már nem segít. Abból sajnos TI, nem értetek.

2017. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
15# én csak azt nem értem, hogy mit keres egy paraszt egy panelben? Nem a tanyán a helye?
2017. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
3%

#15

Akkor még egyszer, ha mér így kitört belőled a panelproli. Kölyköd neked van meg anyádnak, azért lettél egy ekkora barom.


Az én gyerekem NEM ordít, NEM veri a radiátort, sőt: NEM lakik panelben. Tekintettel arra, hogy nem bírnám elviselni a környezetemben az underclasst, így eszemben sincs odamenni.



Mondd, ezen a szinten nyilvánulsz meg a mindennapokban is, vagy most úgy érezted, írásban kevésbé leszel mocsok alja, mint a valóságban? Csak kérdezem.


Kérlek, mesélj magadról még!

2017. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%

Egyik sem rám vonatkozott szutyadék proli, ezek véletlenül nem a te szavaid?????


Ha már a stílust kritizálod, tehát összességében saját magadat. :DD Öngólt rúgtál kishaver, csak szólok!


De látom ostoba vagy ahhoz is, hogy felfogd a kérdéshez szóltam hozzá, nem a magánéletemet taglaltam. :DDD


Juj, de ostoba! :D

2017. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%

A gyerekek sírnak, a kutyák ugatnak. Ezerszer inkább egy kisgyerekes család, mega kutya, mint egy ilyen bunkó, aki radiátort ver, meg mindenért szól. Abban sem vagyok biztos, hogy annyira hangosak.


Az én alsószomszédom is szuperérzékeny, idióta ri---c, normál hangon beszélgetés miatt már 2x ránkhívta a rendőrséget, 8 után rendszeresen elkezdi ütni a radiátort, meg felkopogni iszonyú hanggal, hogy most már kuss a nevünk! Pedig ilyenkor már kb tényleg csak beszélgetünk, tv-t nézünk. Persze olyna is van, hogy még ilyenkor mosogatok ( nem géppel), vagy ilyenkor vasalok. Az sem lehet azért olyan hangos. Hajnal 1-2-3 körül pedig ők, (akik annyira hű de figyelmeztetnek mindenkit, hogy aztán csönd legyen ám!), na ők azok, akik vagy isznak, vagy vmi mást tolnak, de iszonyú hangzavart csinálnak, bömböltetik a zenét, és ordítoznak, minden szó felhallatszik, trágárkodnak, dörömbölnek, úgy viselkednek, mint a talponálló kocsmában a legalja. Annyira hangosak, hogy a szavak 70%-át simán tisztán lehet hallani. Persze ezt reggelre gondolom elfelejtik, mert mindig nekik áll feljebb.


Szóval én megkérdezném azt a családot, hogy valóban hangosak-e, vagy te vagy olyan, aki számára minden, de minden idegesítő, magát pedig nem veszi észre, vered a radiátort ezerrel, amit mindenki hall, az is, aki nem ártott neked. Ugyanis az végigfut a panelházon, de idiot.

2017. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

#18

"Kishaver?"


Még egyszer: a magadról festesz képet NEM azt jelenti, hogy a "magánéleted taglaltad". Hanem az underclass stílusoddal felvázoltad, ki is vagy te. Ezt is kibontom: az az volt, amiről tükröt állítottam NEKED, RÓLAD.


Mindig a funkcionális analfabétáknak van a legnagyobb, legmocskosabb pofájuk.


"Kishaver?" Ezt meg kikérem magamnak, több okból is. Melyek közül a legfontosabb az az, hogy egyáltalán feltételezted, hogy akár egy kerültben is létezhetnénk. Nyilvánvalóan nem.

2017. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!