Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd család irto hangos....

A szomszéd család irto hangos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába verem a radiatort,hiába megyek le szólni,a gyerekek tovább hangoskodnak.A ház előtt is,a lakásban meg ugat a kutya.
2017. ápr. 23. 15:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%

Értelmezés még minimálisan se megy, nagyon szánalmas. De döngesd csak a szőrös melled, mint a gorilla :D Tökéletesen jellemezted magad Kishaver, hogy milyen is vagy. Szépen be is mutatkoztál. Köszönjük.

Befejeztem, idiótákkal nem szokásom vitatkozni sem, nem ütöd meg a mércét, hogy bármikor is szóba álljak veled. De gondolom az életben pontosan ilyen gyökér vagy, sokan utálhatnak...........

2017. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
42%

Ja, és még annyi, hogy én ugyan nem lakom panelben, de milyen jogon jössz te olyanokkal és milyen jogod van olyanokat írni más emberekről, mert mondjuk pont panelban laknak, hogy szutyok, panelproli, alja, stb.?


Ezzel szerintem itt és máshol is nagyon sok embert megsértettél. Egy embert nem az minősíti, hogy hol lakik, hanem az, hogy milyen ember. És aki panelprolizik, és aljának hívja azokat, akik ott laknak, az tipikus példája a söpredék szutyoknak.

Az ilyeneket szokták egy nem kívánatos helyen jól megagyalni, mert már annyira utálják az undorító mocskos természete miatt! Garantálom, hogy az élettársad is félrekufircol egy ilyen alja, mocskos mellett! És remélem jól ki is használnak, meg is érdemled!

2017. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!