Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek jogosan szóltak...

Szerintetek jogosan szóltak be a lakótársaim?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten vasárnap mentem fel az albérletbe, és mivel hihetetlenül sok tanulnivalóm volt, egész vasárnap,hétfő és kedd éjjel egész éjjel tanultam. Majd mentem be vizsgázni.

A csajok akikkel lakom meg nekemálltak, hogy miért égetem egész éjjel a villanyt?

Heti 3 napot vagyok fenn szorgalmi időszakban, és vizsgákra megyek fel. Ők 2havonta 1x mennek haza. Miért nem tehetem meg tehát hogy 3 napot égetem éjjel a villanyt, hogy tudjak tanulni?


2017. máj. 27. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi zavarta őket a fény és a motoszkálás mert egy térben vagytok vagy a többlet vill.számla ?
2017. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egy térben lakunk, mindenkinek külön szobája van. Konkrètan nem mondták, hogy mi bajuk, viszont ők is nem egyszer volt,hogy 4kor éjjel még égették a villanyt.
2017. máj. 27. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem szóltak jogosan. Inkább csak frusztráltak és beleakartak valamibe kötni, hát ebbe sikerült csak. Ha nem égetted volna a villanyt akkor mást találtak volna.
2017. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Az égők nem meghatározók az áramfogyasztásban. Nem tudom, milyen más fogyasztókat használtok, de a lakótársaid rinyálása alaptalan, sőt, szerintem bosszantani akarnak.
2017. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én közöltem volna velük, hogy ideje lenne szexpartnert találni és azzal b...akodni.
2017. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
-energiatakarékos izzót használok...úgyhogy kussmár baba!-
2017. máj. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos.
2017. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!