Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha van egy utálatos...

Mit tegyek ha van egy utálatos szomszédom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kövér szomszédom, akit zavar, ha a kutyám köhög, vagy egyáltalán valamit csinál.

Üzeneteket küldözgetett nagyon sértő tartalmakkal, kezdi abbahagyni, de már volt így, és nem sokáig tartott a tűzszünet..

Valaki tudna segíteni?


2017. jún. 25. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze van a kövérségének ehhez? Azon kívül hogy minél rosszabb színben akarod feltüntetni, mintha ez bűn és negatív tulajdonság lenne. Mert ezek alapján az ő szomszédja is kellően utálatos.


Hagyd rá, ha elkezdesz háborúzni azzal csak adod alá a lovat.

2017. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá.

Egyébként miért köhög a kutyád?

2017. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Te meg gondolom csak azért is, direkt hergeled a kutyádat, hogy ugasson,meg köhögjön meg a többi, ahelyett, hogy elkusoltatnád és meghúznátok magatokat.
2017. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kövérség azért írtam oda, mert evvel dicsekszik.

Utolsónak csak azt mondom, hogy én sem vagyok topmodell alkat, de nem dicsekszem a pluszkilóimmal! Ha nem tudsz normális választ adni, akkor ne írj! Nem azért tettem ki a kérdést, hogy nekem essél!

2017. jún. 25. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj!

Nem vagy egyedül, neki is van egy utálatos szomszédja!

2017. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hergelhetem a kutyámat, mivel egész nap nem vagyok otthon! Este érek haza, és azért, hogy nyugodtan tudjon aludni, inkább beengedem a kutyákat éjjelre!
2017. jún. 25. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Szegény szomszédod, én tuti megőrülnék ha éjjel nappal ugatna a szomszéd kutya.
2017. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Hívd át majd szúrd le és kész birtokvédelem adj rá egy símaszkot meg a kezébe egy kést azt jó
2017. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!