Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jól tettem, hogy szóvá tettem?

Jól tettem, hogy szóvá tettem?

Figyelt kérdés

Éjszaka tűz volt a házunkban. Mivel nincs közös képviselő, ezért én vettem kézbe a dolgokat, leadminisztráltam a tűzoltókkal, reggel intéztem a takarítást, visszakapcsoltattam az áram, bejelentettem a biztosítónak.


Este jött egy körlevél az egyik lakótól, hogy köszöni szépen Kérdezőnek (én) és XY-nak a sok munkáját.


Na most azt kell tudni, hogy ez az XY lófuszt sem csinált, de tényleg, itt sem volt, mert kiadja a lakását.


Erre én visszaírtam, hogy nem jogos neki megköszönni a dolgot.


Szerintetek jól tettem, vagy rá kellett volna hagynom


Köszi minden választ!


2017. júl. 8. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Én arra jöttem rá így 23 év után, hogy az idiótákra néha kevesebb energiámba kerül ráhagyni a hülyeségüket, mint meggyőzni arról, hogy idióták. Gondolj bele:

1) időt veszítettél azzal, hogy megírtad ezt a válaszlevelet,

2) igazából senkit se érdekel a véleményed,

3) talán még meg is utáltak téged, de az biztos, hogy nagyképűnek tartanak ezután.


Ebből a helyzetből te csak szarul jöhetsz ki úgy, hogy valójában semmit sem profitál belőle.

2017. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha te ettől jól érzed magad.

Engem nem érdekelt volna, kinek mit köszöngetnek, nem károsítanak meg vele engem, ha másnak is megköszönik. Akkor is, ha nincs mit.

2017. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!