Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha tanárom lett a...

Mit tegyek, ha tanárom lett a szomszédom?

Figyelt kérdés
Budapest déli részéről átköltöztünk a múlt héten az északira, mivel nagyobb kertet akartunk volna...Nem is ez a lényeg...az a lényeg, hogy rá 2 napra tudtam meg, hogy a szembe lévő házba lakik a tanárom és kedves családja...Ezt úgy tudtam meg, hogy mikor mentünk vásárolni ott voltak és bemutatkoztak....Egyébként nő a tanár és földrajzot tanít nekem 1 éve ...és jól kijöttem vele...Amikor megtudta, hogy a zomszdja leszek egyből átakart hívni, meg azt mondta, ha nem értek vmit segít, megogy mehetünk szeptembertől együtt suliba, meg sokszor látom, hogy bámul ki az abalakon, egyenesen rám..És ami még a csucspont, hogy penteken jonnek át hozzánk a sütögetős buliba...Tanárok, diákok ti mit szólnátok ehhez ?

2017. júl. 10. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó látványosan az ablakba ülnék a földrajz atlasszal. :D
2017. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy ki hány éves.
2017. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Kezeld a helyzetet visszafogott és tartózkodó udvariassággal. Legyél vele kedves, de ne bizalmaskodj. Ne beszélj vele túl sokat sem az iskoláról, sem pedig magánjellegű dolgokról. Maradj a semleges témáknál, ha már muszáj beszélgetni. Ne kerüld feltűnően, de ne kezdeményezz nála tartalmi beszélgetést a szokásos csevegésen kívül, ami vendégségben előfordul.


Ha a tanárod túlpörgi ezt a helyzetet, az egyértelmű hiba az ő részéről. Az önmagában rendben van, hogy a szomszédok megpróbálnak haverkodni egymással, főleg kertesházas övezetben. Ha viszont téged máshogy kezel, mint a többi diákot, pusztán azért, mert a szomszédja vagy, az pedagógiai hiba a részéről.

2017. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Hàt engem feszélyezett volba ha valamelyik tanàrom ilyen kőzel lakott volna. Vagy ga most valamelyik főnököm. Viszont ahofy írsz róla elég brazzeresnek tünik :) túl perverz a gondolatmenetem
2017. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

"hogy bámul ki az abalakon, egyenesen rám"


integess neki :D vagy dugd ki a nyelved és csukd be az ablakot.

2017. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
rakd ki a csupasz segged az ablakba amikor bámul, aztán mutass be neki egyet
2017. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Ne szidd hangosan se őt, se másik tanárokat a barátaiddal!!

Mit ne tegyél? Ne vetkőzz le az ablak előtt, ha így bámul xD

2017. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
40éves nő van 3 gyerek..én meg 17éves vagyok
2017. júl. 10. 21:49
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

De sok hülye válasz kaptál. Szerintem jófejnek látszik a tanárod.

Szerintem köszönj neki mindig. A szomszédok jóban vannak egymással, ez természetes. Ha nem akarsz, nem barátkozol a gyerekeivel, de légy hozzájuk kedves és ne szidd előttük a tanárokat. Kérheted a segítségét, ha szükséged van rá, de ne vidd túlzásba.

2017. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jajj...ez a mai nap kész volt...jöttem haza, és ott dumálgatott anyuval na kiről rólam, ahogy észrevett elkezdett ott simogatni meg, hogy milyen értelmes okos kislány vok akit jó tanítani, ahh tuti én vok a kedvence...
2017. júl. 11. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!