Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet Ózdon?

Milyen az élet Ózdon?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a közeljövőben veszek ott egy házat, és oda költözök. Eléggé lent vannak az ottani ingatlanok árai, van ennek valami oka?

2017. júl. 23. 19:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
81%
Jártam már Pesten. Jártam Pécsen, Győrben, Szegeden, az Alföld számos területén, a Balaton partján, Egerben (ezt utálom a legjobban) Szlovákiában rengeteg városban, Kassától a síparadicsomokig, Romániában, illetve inkább Erdélyben az ezer éves határtól kezdve számos kis falucskában, Németországban, Franciaországban, Angliában, azon belül Stratfordban és Londonban. SOHA EGY HELYET SEM LÁTTAM AMI NEKEM SZEBB LETT VOLNA ÓZDNÁL. Ezt most csak azért írom, hogy lásd, igaz még 20 éves sem vagyok, de ilyen felfogás is létezik a "gettó cigányváros" bélyegek ellenére.
2019. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
31%
akinek esze van menekül innen
2019. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 acelsziv ***** válasza:
Azért az durva, hogy ha eladnám a panellakásomat itt Kelenföldön az árából egy egész négyemeletes lépcsőházat megvehetnék az Újváros téren és még maradna is.
2019. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!