Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köteles vagyok én a (bérelt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok én a (bérelt) lakásomba beengedni és egész nap, napokat eltűrni a (volt) férjemet, gyereklátogatás céljából?

Figyelt kérdés
Nem tudja megoldani, hogy elvigye őket láthatásra. Nincs lehetősége az új nőcskéjéhez vagy nem tudom, hogy mos mi a helyzet, mert volt pasi is...., így ide akar jönni. Hetekig nem is érdeklődött, most, mint ezelőtt is, ide akar jönni, a lakásomba, ahol sem rendet nem tart, sem semmit nem csinál, még főzzek is rá, használja a dolgaimat és jópofizzak vagy én menjek el egész napra vagy napokra. Ezt nekem tényleg engednem kell????
2015. szept. 11. 20:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
3%

Igen, a gyereked érdekébe. A gyereked apja volt/van/lesz.

Szóval köteles vagy, már ha egy normális, a gyermekét szem előtt tartó nő vagy. hja csak selejt akkor nem.

2015. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ha ő is szem előtt tartja a gyerekeit, akkor közel a 40-hez talán sikerülnie kellene neki olyan helyzetet teremtenie, hogy elvigye.

A gyerekeit csak felzaklatja, nem is igazán foglalkozik velük, fél óra után már ordítozik, ezért sem kereste őket immár 5. hete.

2015. szept. 11. 20:05
 3/26 A kérdező kommentje:

Szóval amikor egy éve kitettem az ezer nőügye és évek óta nem dolgozása miatt, FÉL évig egy fillért nem adott, mert bűzlött neki a munka is.

Én tartottam fent a lakást, rezsit, gyerekeket, mentem vissza gyeDből dolgozni, pontosabban kerestem munkát......

Nehogymár még én legyek a szemét anya, mert apuka a farkát csak a darázsfészekbe nem teszi és nekem kell kiszolgálnom, etetnem, asszisztálnom, mert ő egy lúzer.....

2015. szept. 11. 20:08
 4/26 A kérdező kommentje:
egyébként egyik gyerekem sem hiányolja. pedig igencsak kicsik......a legnagyobb 6 éves.....
2015. szept. 11. 20:09
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora arc :D


Igazi bonviván.

2015. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, hát ha megjavul.Nézd pozitivan:D Lehet hogy hiányoztok neki nagyon, ez szokott javulást eredményezni, és nagy változásokat, ha visszakapja az elvesztett családot.

Adj neki egy esélyt, sose tudhatod, hogy nem most lesz az a pont hogy észbe kap:)

2015. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Dehogy változott. Még mindig aláz, ahol, ahogy tud..... Eszébe sincs visszajönni, most épp helyezkedik a következő áldozatánál......

Miután én nem viseltem el a nőügyeit, here életmódját, ez nem tetszett neki és engem hibáztat, hogy miért tettem én tönkre az életünket, hisz, "a bölcs asszony csendben tűr és hallgat" "miért kellett nekem kutakodnom"....szóval engem hibáztat :D :D

2015. szept. 11. 20:26
 8/26 A kérdező kommentje:
Egyébként huszéveseket hülyít,(így közel a 40-hez) őket még talán tudja.....
2015. szept. 11. 20:28
 9/26 anonim ***** válasza:

7 Kérdező, csak nem képzeled, hogy elfogja mondani neked, hogy majd meg döglik a hiányodtól?:DD


Ne dőlj be az előadásának. tipikus vérig sértet kakas:DD

2015. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Vedd már észre, hogy koslat utánad:DD Azért sérteget, mert addig is figyelsz rá:xD
2015. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!