Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg én reagálom túl vagy...

Tényleg én reagálom túl vagy ez tényleg ilyen zavaró másoknak is?

Figyelt kérdés
A felső szomszédomnak mindig lehet hallani a járkálását meg hogy valamit csinál amik kisebb koppanó hanggal jár.(megjegyzem,nem tudom elképzelni miért kopácsol állandóan,de olyan mint egy fakopáncs,bármit csinál az koppanó hanggal jár :D) Én ezt rendkívül zavarónak találom,de a szüleim azt mondják hogy ők nem hallanak semmit meg hogy biztos csak én csinálok belőle nagy ügyet. A másik ami nagyon zavar az a lift,ami éjjel is megy és sokszor baromi hangos,de arra is azt mondták hogy ne csináljak belőle ilyen nagy ügyet. De arról biztosíthatok mindenkit hogy ezek a kisebb zajok tényleg vannak csak mivel a faterom is zajmániás mert állandóan hangosan hallgatja a TV-t ezért persze hogy nem hallja a zajokat máshonnan. Most velem van a baj? Tényleg túl reagálom? Vagy ez másokat is zavarna csak ők nem foglalkoznak vele?
2017. aug. 2. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En utaltam panelban meg lakotelepen lakni. Felettunk egy prosti lakott aki alandoan ugy vonyitott mintha vertek volna. Koltozz csaladi hazba.
2017. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ideiglenesen én is laktam tömbházba..szerintem teljesen normális hogy zavarnak az ilyen zajok, azonban egy tömbházba laksz ami sajnos ezzel jár...

A szomszéd ellen annyit tudsz tenni hogy megpróbálod esetleg újra felhívni a szüleid figyelmét és együtt felmenni, kedvesen megmondani neki hogy ez kicsit zavaró...ez teljesen normális. Legfeljebb a kopogást meg tudja szüntetni de ha a járkálással teszi ezeket a hangokat akkor nem lehet vele nagyon mit kezdeni..azt nem mondhatod neki hogy ne menjen el az ágytól a hűtőig. :D :)

A lift az nagyobb gond, azzal nem lehet mit kezdeni max szóltok a tömbház"felügyelőjének"(nem tudom hogy hívják az ilyet)de nem hiszem hogy nagyon kezdene vele valamit...azt egyszerűen próbáld meg kizárni. A mi régi lakásunkba a 2-vel arrább lévő ember Wc lehúzó hangját hallgatta kb.10 ember napi szinten :D

A tömbház már csak tömbház!

2017. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. :'D Jó lehetett
2017. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zavaró, de abba gondolj bele, feltéve ha nem földszinten laksz, hogy téged is így halla az alsó szomszédod. Én is hallom, hogy a felettem lakó matat, felhúzza a redőnyt jár-kel, pedig tégal ház, de sajna a födém beton és a testhangot vezeti.
2017. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!