Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Emiatt nem költözhetek el?

Emiatt nem költözhetek el?

Figyelt kérdés

Nem merek egyetem miatt albérletbe menni, mert hiába lesz saját szobám, más előtt nem merek nagy wczni, nem tudok egyszerűen. Ha akarok se.. Illetve van némi mentális ..problémám....... ami miatt éjjelente, felriadok, sírok és néha ennél is rosszabb.. És mindenek felett leszbikus is vagyok.

Most mi kellene tennem?

18/L



2017. aug. 11. 00:40
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! Minden nyaron ugyanabba a taborba jarok, ahol az osszes kb 25 lanyra 2 darab vece jut, raadasul az ajtó olyan, hogy alul és felül nyitott, szóval minden hallatszódik. Előszőr ugyanúgy féltem, mint te. Azt gondoktam, hogy ciki lesz. Aztán mindenki poénnak vette a dolgot, senkit nem erdekelt, hogyha éppen nagy dolgot végeztél.


Sgyeen egy dolgot jegyezz meg: tisztán hagyd magad után ott a vecet.

Ha ezt betartod, tényleg senkit nem fog érdekelni.



(+1 túlélő tipp: nagydolognál rakj pár réteg wc papirt a klotyoba, mielőtt csinálnád, akkor nem fog hallatszódni :D)

2017. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!