Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek mi volt a legextrémebb...

Kinek mi volt a legextrémebb szomszédos negatív sztorija és mikor?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 15:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ezek voltak a legextrémebbek:


1. család - cigányok

Mindenki tök normálisan állt hozzájuk az elején, hogy jaj, ne mondják ránk, hogy rasszisták vagyunk meg esélyt sem adunk. Nem kellett volna.

Teljesség igénye nélkül, amiket csináltak:

- az alattuk levő szomszédhoz lementek és megverték, mert idegesítette őket az óvodás fia által kiadott hangok este

- a lépcsőházból a helyi viselkedni nem tudó cigánykölkök találkahelye lett, szemeteltek, rohangáltak, üvöltöztek

- 14 éves kis cigány r...i folyamatosan az ÉGŐ csikkjeit a linóleumra szórta el, el sem taposta... amikor rászóltak, röhögött meg anyázott

- házunk elé pisáltatták a kutyájukat, és letagadták (kicsi kutya ám a Dzsííííínóóóó, nem tud akkorát hugyozni)

- fenyegetőztek, amikor szóltunk nekik, hogy álljanak le, hogy hozzák a haverokat meg majd egy sokkal rosszabb balhés alvilága cigánycsaládot költöztetnek be maguk helyett

- a gyerekek folyamatosan dobáltak ki szemetet az ablakukon heccből... nekem az íróasztalom pont szemben volt az ablakommal, és nem tudtam a tanulásra koncentrálni, mert folyamatosan változott a fényviszony attól függően, épp mi zúg el az ablak előtt... :D


2. család - cigány és szőkecigány família


- minden szombat-vasárnap este üvöltős ereszdelahajamat buli mulatós zenével... rendőrök kihívva súlyosabb esetekben, kicsi elhalkulás, aztán folyik tovább

- volt egy neveletlen, elvadított dobermannjuk, az kb. terrorban tartotta z egész házat, vicsorítva sarokba szorítva kismamákat stb...

- a fiukhoz járt át vmi cigány kiscsaj, akit szorosabban fogtak volna a szülei, de a kiscsaj tojt rájuk és nem ment haza takarodóra... na a szülei folyamatosan hozzánk csengettek fel éjjel 2kor a kapucsengőre tenyerelve, hogy a Márgitkát kűggyük már le..., az első 4 ilyen alkalom után és magyarázat után anyámék (akik amúgy jólnevelt, diplomás, türelmes emberek) üvöltve küldték el őket az anyjukba, hogy miért nem képesek két ajtószámot megkülönböztetni egymástól meg ők 2 kicsi gyerekkel éjjel 2kor ALUDNI szeretnének.


Egyebek:

- volt egy csont alkesz szomszédunk... ő kevesebb gondot okozott, mint az előző kettő família, de azért 7-12 évesen totál be voltam szarva, amikor azt láttam, hogy totyorog, agresszíven hadonászik és hülyeségeket ordibál

- nem a mi lépcsőházunkban van a "visítós r...c", aki éjjel 1kor áll neki a pasijával veszekedni mindig, és konkrétan mindig VISÍT. A pasija meg tök nyugodtan, halkan válaszolgat vissza... nem értem, a nő akkor hogy nem képes normális vitatkozni.

- volt olyan is, hogy a lépcsőház előtt vmi ázsiai maffialeszámolás áldozatainak holttesteit találták meg a parkolóban

- van a helyi Magdi anyus is (amúgy névre is :D), aki csak szimplán idegesítő, hogy nyugdíjban van, és csak azzal tudja elfoglalni magát, hogy hallgatózik és kukkol másokat... de tényleg, azt hallgatja, mikor indulunk mi le 2-vel felettéről, mikor kattan a zár, és persze rögtön akkor jönne ki csevegni... ha meg lerázzuk, mert sietünk, akkor megsértődik... ha nem hallgatózik, akkor az erkélyről kukkolja, kivel mi történik, percre pontosan tudja, ki mikor esett el vagy mikor jött vissza a SPARból...

2018. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!