Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan reagáljak ha van egy...

Gasp kérdése:

Hogyan reagáljak ha van egy "gonosz" öreg nő aki folyamatosan beszólogat nekem és a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés
A kuzinom szomszédjában lakik egy idős hölgy, akit szeretett unokatestvérem sajnos nagyanjaként szeret. Ez a kedves francia néni képes előadni magát annyira, hogy az egész családom észre sem veszi, hogy engem és a legjobb barátomat lelki terrorban tart több mint két éve. Megalázó kérdéseket tesz fel, olyan családtagokról dob fel témákat akikről nem szívesen beszélünk. Sajnos én és a legjobb barátom félünk megmondani ezt a családomnak mert annyira szeretik őt.

2017. aug. 19. 21:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ment a like jel! Ez idáig a leghasznosabb válasz. Ha még valami eszedbe jut, kérlek írd le! (példát tudnál mondani kitalalt szóra/történetre?)
2017. aug. 19. 23:10
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

meg se hallgasd

mikor szól a nyanya ne is reagáljatok mintha ott se lenne

2017. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Illetve egyszer mondj valamit, masnap pedig az ellenkezojet:) Hatha raun :D
2017. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos válasznak igérkezik. Várom további ötleteiteket! :)
2017. aug. 19. 23:34
 15/21 anonim ***** válasza:
Az mit takar, hogy azért kérdez, hogy szóra bírjon? Kevesli amennyit diskuráltok? Lehet akkor azt csinálnám, hogy megállás nélkül beszélnék mindenféle semleges dologról, nem hagynám szohoz jutni, vagy őt kérdezgetném és mindenbe nelekérdeznék, hogy ne tudjon az én dolgaimba belekérdezni.
2017. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem sokat tudunk hozzászólni mert Általában csak politikáról vagy franciákról vagy kínos dolgokról beszél (csupa olyan dolgokról amikhez nem Értünk és/vagy nem érdekelnek)
2017. aug. 19. 23:39
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezgesd te foyamatosan!

-Igaz hogy a franciák csigát esznek?(szedhetnél is párat és odaadhatnád neki mert te úgy tudtad hogy szeretik és kedveskedni akartál:)

-Mi a véleménye Trianonról?

-A franciák miért tekintik testvérüknek a románokat?

-A franciáknál tényleg "nemzeti sport" a dohányzás?

-A légió azért van mert a franciák gyávák harcolni?

Az a baj hogy én nem kedvelem a franciákat:)

Néha bedobhatsz egy "zsö szvi, köszköszé"-t.

2017. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Durva neni lehet, ha vensege ellenere se birja ket fiatal leszerelni :D kisse toketlenek vagytok...
2017. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sajnos holnap már találkozunk vele, úgyhogy jó lenne még pár "megoldás" vagy bármi.
2017. aug. 20. 13:14
 20/21 anonim ***** válasza:

Csak nézd őt, bámuld.

Ha kérdez, ne válaszolj, csak nézd, esetleg mosolyogj.

Nyisd nagyobbra a szemed, mint szoktad, ne nagyon, abban elfáradsz, csak, mintha élénken figyelnél.

Állj egy helyben, ha arréb megy, akkor is kövesd a tekinteteddel.(Esetleg integess.)

Frászt lehet hozni az emberekre....XDD

Vagy csak simán megunja.

2017. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!