Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért tartja valaki állandóan...

Miért tartja valaki állandóan zárva az ajtót ha egyébként nem jellemző rá?

Figyelt kérdés
A szomszédasszonyomról van szó.Rajta keresztül járatok néhány újságot,amelyeket ő szerez be és terjeszt,mivel a munkája mellett ezzel is foglalkozik.Szólt a napokban,hogy megérkezett az egyik újság és hogy délután dolgozik a héten tehát délelőttönként átmehetek érte.Jeleztem neki átmennék érte másnap.Aznap 3x is zárt ajtóra futottam.Két alakalommal a külső kapu is zárva volt,egyszer csak a belső.Rákövetkező nap átadta a két újságot a szüleimnek reggel mikor elmenőben volt valahova.Ma átakartam menni,hogy kifizetem az újságokat.Két alkalommal is zárt ajtóra futottam.Mikor másodszor mentem át a dupla belső ajtóból az egyik nyitva volt.Meg résnyire a konyhaablak,hallottam bent csörgést.Szerintem láthatott,de nem szólt utánam.Kicsit sértve érzem magam.Szerintem otthon volt az előző nap is.Nem értem miért csinálja.Nem hinném,hogy velem van gondja vagy már magam sem tudom.Jó viszonyban vagyunk egymással,feltűnően beülni nem szoktam hozzá,akkor ülök le ha hellyel kínál,meginvitál kávéra vagy üditőre.Van,hogy simán csak az újságokat számoljuk el és megyek.

2017. okt. 4. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Éppen nem ez a fajta vagyok. Az a fajta viszont igen, aki zárt ajtókkal várja a családtagokat is.

Van rögtön két szép keze, két lába, lehet kopogni, az ajtót rúgni, felőlem meg is fejelheti, de NEM HAGYOM NYITVA, CSAK MERT JÖN!

Ezen mi olyan nehéz felfogni?

Az, hogy nem engedett be, már más kérdés, de maga a zárt ajtó, az normális embernél alap!

Ismerős bácsinál simán kilopták a tévét, míg bealudt a fotelben. Csak a mrha nem zárja az ajtót.

2017. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
OK :-)nem kell egymás torkának esnünk.Nem szoktam mások nyakára járni,de tartozok az újságok árával és szeretném rendezni-még akkor is ha tudom nem probléma neki ha később adom oda a pénzt.Megnyitottam az ajtót,nem érkezett válasz,ezt nem érzem tolakodásnak.Most a következő hétig biztosan nem fogok próbálkozni.Mondjuk arra én is gondoltam,lehet megjárták mostanában valakivel,mert a vendégszobába,konyhába elég hosszú előszoba vezet és ha bent vannak az előszobából,ajtóval szembeni szobából simán ellophatnak valamit.
2017. okt. 4. 15:33
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves, az megvan, hogy attól, mert nyitva a kapu, semmi jogod bemenni? Ha vár, akkor is ILLIK csengetni, nem berongyolni az ajtajáig.


Én pl. ezért zárom a kaput (holott nem szeretem), mert vannak olyan idióta agyhalottak, akiknek a csengő semmit nem mond és lazán besétálnak az udvaromra.

Persze, ha meg leordítom a fejét, akkor én vagyok a szemét :D

2017. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!