Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire normalis, hogy...

Mennyire normalis, hogy mindenert megszolnak a lakotarsaim?

Figyelt kérdés

3.eves vagyok a fosulin. Az utobbi idoben nem tudom,miert, de az alberletben nem tudok lampa nelkul aludni. Heti 4 napoy vagyok fenn, mivel minden hetvegen megyek haza. De megszoltak azert is,hogy miert egetem ejjel a kisvillanyt es azert is,hogy miert megyek minden hetvegen haza.

Plusz sokszor lemosom a hajam d.u.es este megyek tussolni. Ezzel is baj van. Holott az egyik csajnal 2 hete non stop fennvan a baratja, plusz ok hetvegen is itt vannak, arrol nem is beszelve, hogy ha inkabb benn ulok a szobaba,vagy olvasom, tanulok, hogy ne maradjon minden a nyakamon, akkor az a baj,hogy en csak enni megyek ki a konyhaba..

L


2017. okt. 9. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Költözz el. :/

Azt én is nagyon utáltam, hogy az egyik lakótársnőm barátja non-stop nálunk volt, hosszú zuhanyzások, égette mindenhol a villanyt, stb. Nem is értem hogyan gondolják ezt, ja mert nem fizetett bele...

2017. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ertem eleve,hogy fizetem a lakbert, fizetem a szamlakban az rameso reszt, akkor megis mi kozuk ahhoz, hogy mikor mit csinalok. Evesnel sokszor en erzem magam kellemetlenul, mert korululik az asztalt es mad alig fer oda.
2017. okt. 9. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csak a költözés lehet a megoldás.

Az, hogy a lámpáért és a vízhasználatért nyaggatnak, önmagában érthető lenne: hacsak nem tényleges fogyasztás után fizet mindenki, az ő részük is növekedik a te plusz fogyasztásoddal.

Na de valójában azzal, hogy napokig ott sem vagy, kiegyenlíted a dolgot, tehát ez nem lehetne beszólogatási alap.

A többi sima csesztetés, kölcsönösen nem vagytok szimpatikusak egymásnak. Kétlem, hogy idővel javulna a helyzet.

2017. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyik sem normalis, hallottam mar hasonlo esetrol, ha te csak 4-5 napt vagy ott mig mas felviszi a baratjat is akkor normalisan jogod lenne 2-szer annyit fogyassz
2017. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!