Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy vehetem rá anyukámat a...

Hogy vehetem rá anyukámat a költözésre?

Figyelt kérdés
Anyukám és apukám el fognak válni és én, anyukám és a tesóm el akarunk innen menni, ha elváltak már. Anyukám vissza szeretne menni a régi munkahelyére,addig gyűjtögetünk pénzt még. És én nagyon szeretnék elmenni egy másik kis faluba, de anyukám nem. Segítség lenne (ismerősök), iskola is, munkahely is fix, meg lakás is. Az igaz, hogy messze van, de ha a pénzügyet is nézzük, sokkal jobban élnénk így hárman is. És valamiért anyukám nem akar oda menni. Pedig az könyebben meg lehetne oldani. Annyi nem akarom erőltetni, de jó lenne ha anyukám átgondolná, hogy vehetném erre rá, hogy legalább átfusson ezen az ötleten? Vagy megértetni vele, hogy tényleg jó lenne? Már régebben beszéltem neki erről, akkor nem volt olyan elutasító, mint most:(

2017. nov. 4. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a te döntésed. Majd ha felnőtt leszel, akkor eldöntheted hol akarsz élni.
2017. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!