Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a baja velem lakótársamnak?...

Mi a baja velem lakótársamnak? Miért velem szívózik mindig?

Figyelt kérdés
Múltkor szólt nekem, hogy hangosan hallgatom a laptopot egyebet, és hogy telefonáltam kint és zavarja. Egyébként 26 éves nő és 2 sráccal lakunk még együtt. De csak engem csesztet állandóan. Odafigyelek azóta ezekre elmentem a szobájáig és próbálgattam a laptophangerőt, hogy milyen hangos az ő ajtajánál. Csak bent telefonálok. Ő nála persze meg hallottam, hogy szól nem is kis hangerővel a film, zene bosszankodtam is miatta. Meg múltkor jó 15-20 percet telefonálgatott a folyosón, ezt meg is jegyeztem neki, hogy figyelj már zavar ha én igen és nem ha te? Elismerte, hogy igazam volt. Most raktam el a levesem és kicsit csörögtem, erre kijön k*va feltudtan, hogy k*vára nem érdekel engem, hogy hangoskodok és hogy pasi vagyok és akármit megtehetek. Én elnézést kértem, bement fürdeni mondtam kint, hogy vannak ilyen esetek, de nem mindig fordul elő. Később kijött és jó alaposan jó párszor bebaszta az ajtatát, hogy megmutassa, tud ő is. Szerintem ez marhára idegesítő, mármint hogy mindig belém köt. Alapból jól kijövünk, de egyből kihasználja az alkalmat, hogy nekem támadjon. Nem tudom, hogy ennyire rossz lakótárs lennék e, vagy a munkahelye a baja, vagy szexhiánya van fél éve nincs barátja. De kezd elegem lenni, amiatt akarok már végezni lassan, hogy kikerüljek ebből az albérletből miatta. Mikor ő csörög reggelente és nem is szólok érte. 22/F

2017. dec. 5. 00:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Lefekvés előtt is ennem kell, mert éhesen nem tudok aludni, van hogy néha sajnos ügyetlen vagyok és jönnek a hangok.
2017. dec. 5. 00:44
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Lakóközösségben nem opció, hogy pl. senki ne mászkáljon este 9 után, mert Julika alszik. Aki arra is felébred, ha valaki a másik szobában telefonál vagy kivesz a fiókból egy kanalat, az aludjon füldugóval.

Egyébként egyértelmű, hogy hiánya van, és azért veled szívózik, mert veled akarja megdugatni magát. Egyfajta királynőnek érzi ott magát a 3 fiú között, ezért úgy érzi, ő mint egyedüli nő, többet megtehet és többet követelhet.

Mondanám, hogy pókhálózd ki és lenyugszik, de utána meg azért nem szakadna le rólad. Szóval vagy ráhagyod a hülyeségeit, vagy keresel másik albérletet.

2017. dec. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van párom, akit szeretek. Sajnos nehezen lenne megoldható jelenleg.
2017. dec. 5. 01:09
 4/7 A kérdező kommentje:
A fiúkkal, amúgy jól kijövök, bár hiányoznak a régi debreceni lakótársak/csoporttársak. Az itteniek olyanok, hogy ha nem szólok hozzájuk nem szólalnak meg. Kivéve am a lányt vele lehet beszélgetni, már mikor nem akad, így ki rám. Mellette én vagyok 4 ünk közül a másik, aki még szokott háztartásbeli dolgokat venni, mosogatószer, szappan, kukászsák egyebek, a fiúk csak bedobják a közösbe a pénzt. Ja meg, am úgy gondolja lány, hogy engem k**vára nem érdekelnek mások és azért hangosokodok, pedig legutóbb is mondtam már neki, hogy totál véletlen és nem szándékos.
2017. dec. 5. 01:16
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Tipikus dgatlan nő effekt, én már rég kitúrtam volna a fenébe, puffogjon valami feminista csoportba, odavalók az ilyenek.

Ne légy szívbajos, ha beszól, szólj vissza neki, nem kell tőle félni.

Sok nő egy percet se foglalkozik vele, hogy tapló gyökér, én már rájöttem, pont így fogok visszareagálni. Meg is lepődik jópár.

2017. dec. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tetszek neki. A húlye viselkedésével csak azt akarja h vele foglalkozz.

Ha legközelebb nyavalyog, csak ordíts neki vissza hogy figyu el lehet menni más lakásba ha kényes a kis fülecskéd.

2017. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor lett pasija lenyugodott, de szerencsére már hazaköltözhettem.
2018. aug. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!