Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest, Pécs, Debrecen vagy...

Budapest, Pécs, Debrecen vagy Győr? Érvelnétek hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 07:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Budapest
2017. dec. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Győrbe költöznék és átjárnék Ausztriába dolgozni.

Debrecennel az a baj, hogy a román határ közelében van, nem fizetnek annyira jól a munkahelyek és nincs is lehetőséged átjárni dolgozni más országba.

Budapest ízlés dolga. Munkahelyet könnyű szerintem találni ,de nekem pl a közelekedés és a sok dugó nem jön be annyira , nem szívesen dolgoznék és élnék ott.

De csak a főváros, sok lehetőség van nagyon.

Pécset nem ismerem.

Én ezek alapján egyértelműen Győrt választanám és Ausztriai munkát. Vagy Győrben is lehet nézni akár munkát, sok ismerősöm dolgozik ott,ki lehet követelni nagyobb fizetéseket, nagyon szívja ausztria a munkaerőt, valahogy meg kell tartani a maradékot.

2017. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Győr-Bécs oda-vissza 250-280 km naponta ez 40 Ft/km-el számolva alsó hangon havi 200000 Ft. Erre gondoltál?
2017. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Pécs kertváros

de egy mellette lévő falu mégjobb


okok


hihetetlen módon barátságos emberek és normális fiatalság


az én munkám bárhonnan végezhető


korrekt egészségügy,


és még szép is

2017. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Én kétségkívül Pestet ajánlom, én a kulturális életbe estem bele itt. Bármiféle eseményre el lehet járkálni, szinte bármikor.

Tény, hogy a város egy picit drágább, de van is lehetőség munkát találni. Dugót is viszonylag ritkán tapasztalok, én el vagyogatok a tömegközlekedéssel...


Pécs is remek kulturális szempontból, sok fiatal, klubközösség, de ha egyetemisták eltűntek, picit ki tud halni.


Győr nekem nem tetszett,d e ha osztrákba dolgoznál, valóban jó döntésnek bizonyulna.


Debrecent meg talán egy picit élhetőbbnek gondolom, mint pécset.

Illetve Szeged, emez elég szimpi volt számomra szintén.

2017. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Pécsre költöznék szívesen. Annyira szép város. Biztos munkát is lehet találni. Ha máshol nem, akkor a vendéglátásba tuti.
2017. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Fingkirály ***** válasza:
38%

Győr. Közel az osztrák határ, de helyben is igen jól fizetett munkahelyek vannak (főleg ha műszaki területen végeztél), egy rakás (fő)város egy köpésre van (Pozsony, Bécs, de Budapest sincs messze), ha valami nagyon highlife szórakozásra vágynál, és NINCS CIGÁNY. Legalábbis elenyésző mennyiségű van.


Utóbbi szempontból még talán Debrecen is ilyen (ki lettek telepítve a mindenféle környéki falvakba), de Pécs meg szeretett fővárosunk egy nagy cigánytábor, oda ne.

2017. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Büdöspest elég sz@r röviden, ha élni akarsz...dolgozni-bulizni megteszi.
2017. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

3-as vagyok. Úgy tűnik itt senkinek nem esik le. Győrből nem nagyon éri meg napi szinten Bécsbe járni, közelebb pedig nincsenek számottevő munkahelyek Ausztriában, ha az osztrák munka motivál akkor Sopron vagy Mosonmagyaróvár.

Ennyi erővel járhatnál Győrből BP-re is, az sincs sokkal messzebb.

Egyébként osztrák albi nagyjából annyi , mint magyar albi + ingázás autóval .

2017. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Debrecenben élek. Az egyetlen gond ebben a városban, hogy kevesebb a munkalehetőség, mint pl. Budapesten. Felettem már írták, hogy a balhésabb kisebbség ki lett telepítve a környező falvakba.
2017. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!