Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldi tapasztalatok?

Külföldi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy külföldre szeretnénk menni barátnőmmel de még nagyon fiatalok vagyunk és nem igen tudjuk mit merre és hogyan kéne csinálni esetleg tudnátok ani pár tippet ? Gondolok itt arra, hogy aki dolgozott kint , hogy talált munkát? Mennyi kezdő tőkével érdemes elindulni és merre ,mert nálunk az a helyzet , hogy én beszélek jobban nyelvet és én angolul tudok beszélni ellentétben barátnőm nem igen tud beszélni semmilyen formában nyelvet és ráadásul ő németül tanult. Igazából vagy Ausztria vagy Svédország az amit nézegettünk de mondta ismerősöm, hogy csak akkor menjünk ki ha van olyan ismerősünk aki már több éve kint dolgozik. Ez igaz vagy bele lehet vágni vak világba is ?

2017. dec. 6. 18:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Esetleg valaki tudna írni pár szót a Hollandokról , hogy ott milyen az élet meg ilyenek
2017. dec. 24. 12:32
 12/13 anonim ***** válasza:

a holland ferfiak nagyon kanosak

nekem csak ez a tapasztalatom veluk

amugy tenyleg beszelnek angolul anyanyelvi szinten

2017. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hollandiában él rokon azt mondja az ottani emberek egyenesen megmondják a véleményüket a másiknak. Ilyet is, hogy menj a francba. Ez a modor nâlunk természetes, meg kell szokni. Rengeteg az egér ill. patkány. Az irodában fel kell húznia a lábát mert ott megy el mellette. Nem vicc! Ezt leszámítva jól érzi magát.
2018. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!