Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Számítana ilyenkor az új...

Számítana ilyenkor az új szomszédok hozzá állása?

Figyelt kérdés

Most építkeztünk egy új utcában, többen is. Ha áthívna az új szomszéd vendégségbe az nektek mennyire lenne fontos? Vagy egyszerűen beszélgetsz vele ha összefuttok. Párom szerint csak akkor illeszkedtünk be ha ez megtörtént. Nekem simán elég lenne annyi, hogy találkozunk összefuttok az utcán beszéltek és kész. Normális hogy ennyire fontos ez neki?

Nem egy kis faluról van szó. Ez egy 10 családiházas lakópark lenne.


2018. jan. 2. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Van akinek fontos van akinek nem. Meg egyébként sose baj, ha a szomszéd kedves ismerős és nem halálos ellenség. Ha a párodnak fontos akkor hívja át őket. Nem kell díszvacsorát adni, hívja meg őket egy kávéra mondjuk. Egy fél órát elcsevegtek és kész. Nem fogsz belehalni egy kis jópofizásba. De ha ennyire ellenedre van, akkor ne legyél otthon mikor mennek.
2018. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Áthívni?! :D


Hagyjuk már, én hülyét is kapnék ha fél délután vadidegenekkel kéne bájcsevegnem...

2018. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem felbecsülhetetlen, ha jó a szomszédsággal a kapcsolat. Egy kávé, kis sütemény, egyrészt ki lehet pipálni az udvariasságot, másrészt ennyi idő alatt fel lehet mérni, hogy mennyire találjátok meg a közös a hangot és lesz-e belőle egy baráti kapcsolat vagy megmaradtok a köszönő viszonynál. Az nem baj, ha megpróbáljátok, kötelezőnek meg semmi sem kötelező.
2018. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Egy próbát megér. Aztán úgyse azon a délutánon fog eldőlni, hogy örök cimbik lesztek, vagy első alkalommal rágyújtjáok a másikra a házát.
2018. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!