Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova költöznétek kisgyerekekke...

Hova költöznétek kisgyerekekkel: közel az ált. Iskolához (sétatávolság), vagy külvárosba, ahol sok kisgyerekes család van az utcában?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Külváros
2018. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külváros, mert az általános suli csak 8 év, de a gyerek nagykorúságáig (vagy tovább) együtt bandázhat a szomszéd gyerekekkel, amennyiben nem cserélődik le a lakosság a környéken.
2018. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én visszasírom az időt, mikor nem kellett kiskoromban korán kelni, meg buszozni, mert alig 5 percre volt a suli. Mondjuk sosem voltam túl szociális, főleg interneten barátkoztam, nem élőben, szóval nálam ez a kérdés nem játszott. Ha úgyis ez a fő szempont, akkor miért nem kérdezitek meg, hogy ő mit szeretne?
2018. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iskola közelébe nem költöznék. A lakópark, ahol laktam, bentlakásos suli közelében volt. Nem a közvetlen közelben, de még így is egész nap a gyerekek üvöltését hallgattam...
2018. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen az iskola közelébe.


Én külvárosban laktam, és gyűlöltem, hogy mindig korán kellett kelni, hogy beérjek, és a hazaút is kb. egy óra volt.


A sok kisgyerekes család meg pont plusz indok, hogy ne költözzek oda, mert a fenének van kedve bájcsevegni, és szintén gyerekként amikor tanulni kellett, nagyon "zavart", hogy az utcában lévő többi gyerek rohangál, bringázik, kiabál, stb. Én is mentem volna ki hozzájuk játszani, de nem, mert még volt egy rakat leckém.

2018. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!